Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme reménykednem?

Figyelt kérdés
Szakítottam a barátommal 1 év után. Ez 3 hete történt, azóta afféle baráti szinten tartottuk a kapcsolatot telefonon/neten, és előfordult, hogy a baráti beszélgetés elterelődött a közös szexuális élményeink felidézésére...Tegnap délután annyira összevesztünk, hogy új msncímet csinált. Úgy volt, szombaton találkozunk, ezért este felhívtam, és felajánlottam neki, hogy péntek estig gondolkodjon, és majd felhívom. Azt mondta, majd inkább felhív Ő. Amikor elköszöntünk, azt mondta, nagyon jólesett neki, hogy felhívtam. Később írt 1 smst, hogy végig a telefonbeszélgetésünk alatt sírt, és hatalmas erőfeszítéseibe került, hogy ne halljam a hangján. Szerintetek ebből mi lesz? Tali szombaton, vagy végleges szakítás?
2010. okt. 27. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Minden szakítás végleges, azért hívják szakításnak. A többi csak hiszti.
2010. okt. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De konkrétan nem mondtuk ki, hogy vége.
2010. okt. 27. 17:29
 3/3 anonim ***** válasza:
A remény hal meg utoljára.De egy jó tanács:Ne ringasd magad álmokba,mert csak annál tovább fogsz szenvedni.Próbáld meg túltenni magad rajta,ez az egyetlen megoldás.Majd jön egy másik.pardon,ne próbáld,tedd meg!
2010. okt. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!