Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan engedjem el? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan engedjem el? Hogyan zarjam le a multam?

Figyelt kérdés

Na szoval arrol van szo, hogy 11 honap utan szetmentunk a baratnommel kb 2 es fel hete.(ebbol fel evet egyutt eltunk)

Az oka szerintem nem fontos, egyszeruen nem mukodott mar, nem akartuk folytatni.

Eleinte egesz jol voltam, nagyjabol 2 napig csuggedtem mert megismertem mar egybol egy lanyt akivel nagyon jol ereztem magam, talalkozgattunk, de ugy nem tortent semmi kulonosebb. Eleg sokat talalkozgattunk es elvesztette a varazsat az egesz es most visszaestem abba a depresszios "jaj miert kellett igy tortennie" allapotba(azert annyira nem durva)

A minap osszefutottam az exemmel egy tarskereso oldalon, ami elegge pofanvert(persze nincs okom haborgoni mert en is ott voltam)

O latszolag mar eleg jol erzi magat meg beszeltunk is parszor es mondta, hogy o mar beletorodott es elengedett.. (szakitas utan ugy masfel hetig irogatott meg keresett)

A lenyeg a lenyeg, hogy most nem egyszeru es egyszeruen nem tudom hogy tudnam elengedni es ne gondolni arra, hogy o most eppen kivel beszelgethet meg kivel randizik.. leszogeznem, hogy semmikepp sem johet szoba az ujrakezdes!

Kernek otleteket, tanacsokat, tapasztalatokat hogy hogyan tudnam magam ezen atsegiteni egyhamar...

Koszonom!

20/F



2016. okt. 23. 10:44
 1/1 Rony's ***** válasza:
Szakítottatok. Ne nyomozz utána. Ha 2 és fél hete lett vége és te is, ő is mással randizik, akkor miért téped fel a sebeket. Hagyd elmenni, ne rajta járjon az eszed , kapcsolódj ki, lógj a haverokkal, ez majd segít. De semmiképpen ne nyomozgass utána!
2016. okt. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!