Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy engedjem már el végleg?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy engedjem már el végleg? Sehogy sem megy, és csak telik az idő az esélytelen várakozással.

Figyelt kérdés

Egy éve megismertem egy srácot, nagyon jóba lettünk.

Szerelmes lettem belé, de nem az a kis fellángolás, hanem az az igazi, csontig hatoló.

Nagyon imponált ez neki, nem is ellenkezett, viszont végig, amíg tartottuk a kapcsolatot, minden erejével kihasználta ezt... Épp karácsonyra terveztünk egy sétát, amikor megkérdezte, hogy zavarna-e engem, ha neki "tegyük fel" lenne valakije... Innen azt hiszem mondanom sem kell tovább :( Végig volt valakije miközben velem volt, de nagyszerűen titkolta.

Teljesen felborult bennem minden, viszont látszott rajta, hogy nem akar elveszíteni, hajtott hogy ne veszítsen el.

Ezután ritkábban beszélgettünk, viszont nem tudtam elnézni már ezt, letöröltem minden honnan, mert ahol csak megláttam sírógörcs kapott el. Erre nagyon felcsattant, nem értette a dolgot... Párszor írt, de nem reagáltam már rá.


Ez történt 3 hónapja. Azóta is minden nap az eszemben van, nem tudom egyszerűen elengedni. Nagyon fájdalmas, mert ilyen erős érzést még nem váltott ki bennem senki sem. És valamiért mégis várom, hogy keressen, holott az eszemre hallgatva el kellene akkor is hajtanom.

Fogalmam sincs ő mit érzett irántam, ha a végére már ennyire féltett elveszíteni.


Ismerkedés, új társaságok, hát köszönöm de ebből nem kérnék, semmi jó nem sül ki ezekből (nem, nem vagyok egy könnyűvérű lotyó, nem adom be magam kalandokra amiket ezek akarnának).


L/23



2015. okt. 7. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Szóval eldöntötted 23 évesen,hogy soha többé nem kell senki?Hát így nem lesz túl boldog életed.
2015. okt. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy féltett ő elveszíteni. Csak kellett neki B terv. És ez te voltál. Ne ringasd magad álomvilágba, ha képes volt hónapokon át alakoskodni, hazudni, mást ölelni a hátad mögött, és a másik lány háta mögött meg veled lenni, akkor a részéről semmilyen komolyabb érzelem nincs ebben.


Ne ismerkedj egyelőre.


Gyászold meg szépen, hogy elvesztettél egy illúziót, és akibe szerelmes voltál, az nem létezik. Egyszerűen egy másik embert szerettél, nem azt, aki valójában volt az exed.


Akarj felejteni, de ezt nem fogod tudni úgy, hogy ülsz otthon és nézed a falat, mantrázva, hogy "felejtek".


Menj el barátokkal, kezdj új sportba, nyelvtanulásba, hobbiba, kösd le magad. Aztán majd elkezdesz ismerkedni is, nem pasizás céljára, hanem csak úgy. Emberek közt leszel, szeretnek, lassan te is kiengeded újra a szeretet-csápokat, aztán csak akad valaki, aki érdemes rá, és ő is feléd nyújtja az ő csápjait... :)


Fel a fejjel!

2015. okt. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Azóta már belekezdtem sok mindenbe, nyelvtanulás sportok, hobbi. Ezek csak addig a pillanatig kötnek le amíg csinálom, de ahogy hazaérek mondjuk, vissza minden, újra a gondolata kínoz...

De igaz, másik embert szerettem, nem azt, aki valójában volt az illető.

Remélem nem gyoggyanok bele, bár voltam már szakembernél ez miatt.

2015. okt. 7. 20:58
 4/7 anonim ***** válasza:

A jelek szerint nem szíveled a poligámiát, pedig vannak annyira önző alakok, hogy minimum 5-6 barátnő kell nekik. Amennyire foglalkoztam eddig a témával, az igény kölcsönösen van meg mindkét oldalon, csak az a túlkapott társadalmi tökéleteskedés meg szégyenlősködés ne lenne örökké, az ront el mindig mindent.


Amúgy ha találsz valakit, aki jobban passzol hozzád, mint az előző barátod, olyan gyorsan fogod elfelejteni, hogy magad is meglepődsz majd rajta. Viszont az nem megy másképp, mint ismerkedéssel. Jobbulást. (Apropó hobbi ganánt majd próbáld ki a politikát és lépj be a Jobbik-hoz, hihi :))

2015. okt. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi.

De miért éppen a Jobbik? :D

2015. okt. 22. 14:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Pedig ez kívülről úgy néz ki, hogy könnyen beleszaladtál a csőbe!
2015. okt. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Update:

Ma felkeresett a semmi alól, hogy szingli lett... csak sajnálni tudom :)


Utolsó, az elején ki venné észre, hogy épp egy csapdába gyalogol?

2015. okt. 22. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!