Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért tölt fel az exem Faceboo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tölt fel az exem Facebookra minden mozzanatot az életéből?

Figyelt kérdés
2 hónapja szakítottunk, korábban nem igazán volt a közösségi oldalak híve, a szakítás óta meg naponta posztol magáról, kajájáról, bulijairól képet az instagramra, facebookra. Különösebben nem zavar, csak nem értem ez mire jó? Valaki magyarázat? :) 28 éves, én 26

2016. okt. 25. 22:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Gondolom azt szeretnéd hallani, hogy mindez miattad van/neked szól. Nos, vagy igen, vagy nem... ezt így ennyiből nem lehet tudni.
2016. okt. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem azért kérdeztem, mert bármit szeretnék hallani. Csak az érdekel, hogy miben segít az valakinek a lelkén, életén, ha minden eseményt posztol :)
2016. okt. 25. 22:29
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Likeokkal vigasztalodik :D Amugy lehet szimplan rakapott minden ok nelkul.
2016. okt. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
40%
Kérdező! Nekem felkeltetted az érdeklődésemet. Én exem is (én vagyok a srác) meglepő dolgokat csinált, mondjuk már nem követem jó ideje nyomon. 6 évig voltunk együtt, ő sem volt közösségi és nem lehetett lefényképezni mert, hogy ő ronda... Szétmentünk utána láttam instagramon hogy a lábát és kajáját fényképezi és persze egy halom kép magáról! Fura és ezt én sem tudtam hova tenni. Vagy megjátszotta magát a kapcsoltunk alatt vagy utána hülyült meg, nem tudom. Ma már nem érdekel de fura volt.
2016. okt. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
10%
Elfoglalja magát, kitölti azt az időt, amit máskor veled töltene.
2016. okt. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha màr szakítottatok, mit foglalkozol vele? Az ő dolga. Gondolom nincs izgalmasabb eldoglaltsàga, az életben, mint minden lépéséről beszàmolni, ami elég szomorú.
2016. okt. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Yellowbanane1012 ***** válasza:
64%
Azt reméli, hogy látod, hogy utána illetve nélküled is "van élete". Hagyd, ez ilyen szakítás utáni szeánsz, mint pl. amikor valaki jól leissza magát utána.
2016. okt. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Fish1 ***** válasza:
52%

Ha ennyire túlzásokba esik, akkor like=szeressetek!

Vagyis a sérült önbecsülését igyekszik ezzel helyreállítani, de ez csak ideig-óráig elég...

2016. okt. 26. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%
Az én exem is ezt csinálja. :D
2016. okt. 26. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
78%

Mit érdekel az exed, hogy mit csinál? Eleve minek az ismerősöd? Semmi közöd hozzá, már nem köt hozzá semmi.

Tiltsad lefele. Exekkel nem barátkozunk.

2016. okt. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!