Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Személyesen vagy írásban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Személyesen vagy írásban vessek véget?

Figyelt kérdés

Szeretném lezárni ezt az egészet, viszont nem tudom melyik formában? A személyes találkánál ugye az van ott áll előttem és azért az érzésem iránta töretlen ezért nehezebb,viszont látom a reakcióit és Talán jobban sikerül ezt orvosolni mert írásban pár napja elég durva dolgokat írt ,és az az igazság nem szeretném ha ez így érne véget . Írásban könnyebb és egyszerűbb viszont ugye az személytelen, nem latni a másik arckifejezésért, és félek egy újboli vitától.

Egyet tudok, hogy bár szeretnék vele lenni nem tudom ezt vele megbeszélni és egy vita hevében azt mondta nem akar engem mert nincs ideje. (Viszont tegnap mégis Ő írt igaz düből mert nem írtam ).És azt tudom még, hogy az egész alkalmazást kitörlöm ahol beszéltünk. (Mert csak vele beszéltem ott )



2016. okt. 27. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
en mindenkepp a szemelyes szakitasra szavazok, nyilvan nehezebb, de gerincesebb. Van viszont, aki szerint a szemelyes szakitas a vilag legmegalazobb formaja ( a baratom szerint).
2016. okt. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez inkább Tini kategória, nem felnőtt. Itt írok, ott írok, ilyen alkalmazás, olyan alkalmazás. Nem írtam, ezért a hiszti, meg a veszekedés meg a düh. Nevetséges.

Attól, mert 18+ lettél, az nem azt jelenti, hogy felnőtt vagy.

2016. okt. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Na pont ilyen helyzetben voltam egy pasival,csak benne annyi gerinc nem volt ,hogy élőbe szakítson. Gyáva alaknak tartom. Felhívott telefonon,ennyire telett tőle
2016. okt. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nyilván személyesen!!!! Nagyon gáz smsben
2016. okt. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

attól függ, hogy milyen kapcsolatban vagytok, és hogy viselkedett veled.


én egy hosszú kapcsolatomnak telefonon vetettem véget hirtelen felindulásból, mert csak úgy voltam rá képes.

2016. okt. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!