Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tönkretesz a jelenléte, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkretesz a jelenléte, de még szörnyűbb h tudom hamarosan teljesen elválnak az útjaink. Tudnék vhogy könnyíteni a helyzetemen, v majd csak az idő segít rajtam?

Figyelt kérdés

Már több mint féléve szakítottam a barátommal, de mivel szinte mindennap találkozunk nem tudom túltenni magam rajta. (egy egyetemre, egy szakra járunk)

Pedig a nyáron, már úgy éreztem, h elengedtem őt, alig-alig gondoltam már rá.

Aztán szeptemberben még úgy ahogy elnyomtam az érzelmeimet, de az elmúlt hetekben ugyanolyan pokol mindennap, mint a szakításunk után.

Ez az utolsó félévünk az egyetemen, de hiába tudom, h jobb lesz, ha már nem találkozunk, már az miatt is kivagyok ha belegondolok, h nagyjából másfél hónap múlva örökre elválunk, nem fogom őt látni, hallani stb

Ő volt az 1. nagy szerelem az életemben, de egyből belecsöppentem a lehető legrosszabb helyzetbe.

Ő nem tudom mit érez, gondol, mi van vele, mert 2 mondatot se váltottunk szeptember óta.


Ti voltatok hasonló helyzetben? V mit csinálnátok ilyen szituban? Egyáltalán van erre vmi tanács?


2016. okt. 27. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Megértem, bár nálam nem egészen ugyanaz a szitu, de hasonló. Ez ilyen se veled, se nélküled helyzet. Odavagyok érte , de tudom, hogy nem lehet köztünk semmi. Nap mint nap találkozunk ,de hamarosan elválnak útjaink. Nem tudom, melyik a rosszabb, ha látom, vagy ha nem. De összességében megszakad a szívem ,hogy nem lehetünk együtt.
2016. okt. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

miért ilyen nehéz dolgok ezek a szívügyek?! :/

egyébként a te esetedben az illető tud róla, h odáig vagy érte? mert a lezáratlan és tisztázatlan dolgok is kegyetlenek tudnak lenni..

2016. okt. 27. 21:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem középiskolában volt ugyanez. És nagyon-nagyon jót tett, hogy nem láttam többet. (utána egyszer egy oszt. találkozón, és többet soha.) Tényleg el tudtam felejteni. Mondjuk úgy sikerült, hogy jött egy másik legalább akkora kaliberű (értsd: rám akkora hatással lévő) fiú, mint ő. Hidd el, vannak még más jó pasik is a földön. Én azóta két olyan kaliberűvel is találkoztam, és ma már szóba nem állnék párkapcsolat, vagy bármi férfi-női viszony szempontjából az illetővel. És azt még elfelejtettem írni neked, hogy bár anno ő fejezte be a kapcsolatot, csúnyán és megalázóan, azon az oszt.találkozón ő jött oda hozzám nyalizni meg közeledni, sőt, mikor már rég férjhez mentem még mindig csorgatta utánam a nyálát idézőjelbe, mert neki nem úgy jött össze az élet. Szóval hidd el, megkönnyebbülsz, el fogod felejteni őt, lehetséges ez! Hajrá!
2016. okt. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. Tudja az illető, hogy odáig vagyok érte, de nem tud ezzel mit kezdeni. Én nem hiszem, hogy feltétlenül örökké el kéne kerülni egymást, de egy ideig mindenképpen, ha már túl vagyok rajta, lehet köztünk egy normális baráti viszony, mert teljesen korrektek voltunk egymással, nincs köztünk harag.
2016. okt. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!