Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit kellene csinálnom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki : kérdése:

Mit kellene csinálnom?

Figyelt kérdés

4 hónapja szakított velem a párom.

Azóta volt vele gond, öngyilkossági kísérlet után pszichiáterhez jár. Azt mondja nem aksr beszélni velem soha többet mert szeret és fáj neki hogy nem lehetünk együtt. Éljem az életem az egyetemen azt kérte. De mikor egy másik fiúval kavargattam és elmeséltem neki akkor nagyon kiakadt. Multkor részegen felhívott és azt kérdezte lefeküdtem-e valakivel amióta nem vagyunk együtt. Nem tudom mi van ezzel a gyerekkel... akarnék a barátja lenni de azt nem akarja,viszont azt is mondta hogy csak én vagyok neki senki nem törődik vele (ez amúgy igaz,az öngyilkos szándékát is én jeleztem a szülőknek de nem törődtek vele)


2016. okt. 31. 08:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor miért szakított veled?
2016. okt. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha mar neki nulla esze van, legalabb neked lehetne annyi, hogy megszakitasz vele minden kapcsolatot meg plane nem meselgeted neki, hogy massal kavargatsz...
2016. okt. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt hittem ettől jobb lesz neki mert ő kérte hogy lépjek tovább
2016. okt. 31. 11:00
 4/7 anonim ***** válasza:
De az nem azt jelenti, hogy szeretne tudni róla, hogy más hol és hogyan fogdosott valami buliban vagy akárhol... nem kell az empátia nagymesterének lenni, hogy ezt felismerd.
2016. okt. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

# 4/4 Időpont ma 11:15


De bzzzdmeg, ő hívta fel a kèrdezőt ès kèrdezte meg tőle! F*ck logic..

2016. okt. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen tök részeg volt. És ezt kérdezte

Én azt mondtam hogy van akivel kavarok de a szexuális része az én magánügyem

2016. nov. 1. 15:20
 7/7 anonim ***** válasza:
"De mikor egy másik fiúval kavargattam és elmeséltem neki akkor nagyon kiakadt." - erre gondoltam, f*ck logic.... :')
2016. nov. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!