Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Most mit kellene csinálnom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit kellene csinálnom, reménykedjek, vagy ne?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben sokat veszekedtünk a barátommal, aminek a fő oka az volt, hogy nem figyelt oda rendesen rám és hazudott általában kisebb dolgokról. Sokat változott, de nem miattam. Beszélgettek a legjobb barátjával és azt mondta, hogy nem ismer magára és hogy egyáltalán nem az az ember, aki szeretne lenni. Ezek után szakított velem. Azt mondta, hogy azért, mert így csak szenvedést okoz nekem és hogy meg akarja találni megint önmagát és akkor újrakezdeni velem, ha vele akarok lenni. Nagyon ki vagyok idegileg és félek, hogy ez csak egy ürügy, vagy hogy így indul és aztán minden megy a kukába. Nagyon szeretem és vele szeretnék tervezni. Ő is szeret engem és nem csalt meg. Szerintetek van esély, hogy tényleg rendbe jönnek a dolgaink vagy próbáljam meg elfogadni hogy vége? Azt mondta, hogy bármi is legyen, én akkor is a legjobb barátja maradok és hogy tartani fogjuk a kapcsolatot. Keressem, vagy várjam meg mindig, hogy ő keres? (szokott keresni) Most támogatnom kellene, hogy visszataláljon önmagához, vagy teret engedni neki?
2015. okt. 19. 14:55
 1/2 anonim ***** válasza:
A remény hal meg utoljára, sok sikert!
2015. okt. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szakitott veled. Vege.
2015. okt. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!