Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nemrég szakítottam a barátomma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég szakítottam a barátommal, de nem tudok túllépni rajta. Mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
Szakítanom kellett vele, mivel az én családom és az ő családja sem fogadta el, hogy együtt vagyunk. És ez így nem volt jó. Viszont tényleg nagyon szerelmes voltam belé. A szakítás óta nem beszéltünk. Hazautazott Vietnam-ba. Viszont nem tudok túllépni rajta. Akármit csinálok egyszerűen nem tudom elfelejteni őt. Pedig már 1 hónap eltelt. Mit kéne csinálnom?

2014. okt. 22. 14:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Semmit, idővel elmúlik.
2014. okt. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
uuuuuuuuuuuuuuuu...de sz*r lehet.
2014. okt. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem is szerettétek egymàst!ha meg igen akkor minek a csalàdra hallgatni.idővel beletörődtek volna
2014. okt. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sajnos azért kellett a családra hallgatnom, mert 17 éves vagyok. És a szüleim baromira féltenek engem mindentől. A másik, hogy szúrta a szemüket, hogy nem magyar, de még annál is jobban, hogy 21 éves. Tudom ez durván hangzik, de anyukámék megfenyegettek, hogy bántják őt ha nem szakítok vele... és nem akartam hogy baja legyen. De ezt nem mondtam el neki...
2014. okt. 22. 14:11
 5/10 anonim ***** válasza:
jövőre nagykorú leszel, addig tartsd vele a kapcsolatot, és újrakezditek.
2014. okt. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"bántják őt ha nem szakítok vele... "

cigányok vagytok? :D

2014. okt. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Várj rá. Engem 3 éve hagyott el a barátnőm , de igazából még mindig szeretem. Nem azt mondom hogy tűkön ülve várok rá,mert már elköltöztek a jelenlegi párjával, de nem kerestem senkit helyette. Így maradnak az emlékek.
2014. okt. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 PearlDiver ***** válasza:
100%

Gratulálok a szüleidnek, biztos jó emberek.

JA, NEM!

Sajnos amíg nem leszel nagykorú és önfenntartó, rájuk vagy utalva, törvényileg is... Böjtöld ki, aztán hagyd ott őket a francba.

2014. okt. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
# 7 ne csináld ezt... felejtsd el. ő is ezt tette
2014. okt. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Már elfelejtettem.Egyedül is többet érek mint ők ketten.
2014. okt. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!