Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez már az elidegenedés jelei?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már az elidegenedés jelei? Mit javasoltok? (hosszú lesz)

Figyelt kérdés
Fiúk, lányok!! Két éve és három hónapja vagyok együtt a barátommal. Nyáron volt kétszer szünet, olyan két hétig!! mindig a barátom kérte a szünetet, de a végén mindig ő imádkozta vissza magát. Most megint olyan érzésem van hogy kihűlni készül a kapcsolatunk. Minden erőmmel megszeretném menteni, mert ő a mindenem. De bárhogy próbálkozom, pl: hogy minden veszekedésnél nyugodt maradok, és próbálom őt is megnyugtatni. Mindig szépen beszélek vele, ami rá sokszor nem igaz. Pedig ha valaki szereti a másikat, akkor mindig szépen és normálisan kellene beszélni. Jelzem hogy nagyon nem érdemlem meg... de én még is mindig tűrök, és amiket kér hogy változtassak megteszem!!! elkezdtem fogamzásgátlót is szedni, amit már nagyon akart...a lényeg hogy sok mindent megteszek, és újra megbocsájtok neki, akár hogy viselkedik velem!! De néha persze nálam is van olyan hogy kiborulok, akkor ő egyből magába száll és bocsánatot kér, és azt mondja hogy nagyon szeret!!! :/ miért csak ilyenkor mondja? a másik az hogy sehova sem megyünk, mindig csak én megyek hozzé, csak ott vagyunk. Eszünk, szexelünk, filmezünk. Mindketten többre vágyunk,de nem teszünk érte! :/ tegnap, este már azt mondta hogy nagyon rossz neki elképzelni mással..., hogy ne képzeljek el vele gyerekeket, és a többi ilyen.. :( az hogy ilyeneket írt lehet azért van mert a hülye barátjánál volt, aki mindig telebeszéli a fejét. Ha már most ezek vannak, és az kb hogy alig tudunk beszélni sokszor, akkor mi lesz később????? :O néha azt érzem jobbat érdemlek, de ha bele gondolok egyből szörnyen érzem magam, a tudat miatt, hogy nincs!! mit javasoltok, várjak még, és próbáljak meg mindent még mindig..?? vagy mit csináljak? szakításra is gondoltam már...de nincs szívem...viszont azt sem akarom megvárni míg esetleg ő teszi meg. 18/L

2015. febr. 21. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez van ha gyerekként kapcsolatot kezdesz
2015. febr. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha már megismertem, és megszerettük egymást, igen járunk... de mit tegyek?
2015. febr. 21. 10:49
 3/5 Költőnő? ***** válasza:
ez nem egy normális kapcsolat, ez kb olyan mintha a lábtörlője lennél.
2015. febr. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem az számít mikor jöttök össze, a két ember személyiségétől függ nagyban, ez működik e. Hogy tetszenek e egymásnak, hogy hasonlóan tervezik e jövőjüket, vagy hogy meg tudják e beszélni a gondokat... ha nem, nem kell folytatni.
2015. febr. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk egy személyiség. Tudom hogy nem kell folytatni, és valamilyen szinten tudom és érzem hogy nem közös a jövőnk, csak mindig bízok benne hogy megváltozik,.. :(
2015. febr. 21. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!