Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti visszafogadnátok az exeteket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti visszafogadnátok az exeteket?

Figyelt kérdés

Nyár elején szakitott velem a barátnőm..igy az egész nyaram rosz volt mert csak rá gondoltam..

Erre nyár végén úgy Szeptember végén szól hogy ő még mindig ugyan úgy szeret csak eltitkolta.

Én persze már kezdtem elfelejteni..és ő betoppan hogy szerelmes belém. :(

Volt már három pasija is a nyáron..

4-fiúval smárolt, és azt álitja hogy rájott én kellek neki.

Nagyon nagy ribi lett az én szemszögemböl..de nemtudok dönteni hogy visszafogadjam vagy hagyjam a P*****A az egészet...Én egy nagyon picit még szeretem de nemtudom mi sülhet ki az egészböl.

Jó lenne ha adnátok egy pár tanácsot! Köszönöm :)


2013. okt. 27. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:
ne fogadd vissza!! ha szeretett volna akkor nem hagyott volna el! meg nem voltál neki elég!:))
2013. okt. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Négy fiúval volt csók és mennyivel feküdt le? És rajtuk kívül? Ne fogadd vissza! Ő szakított, nem foglalkozott Veled, csak szórakozott. Keressen mást!
2013. okt. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én semmilyen ex-et semmilyen körülmények között nem foganék vissza, függetlenül a Ti történetetekről. Ami elmúlt, az elmúlt, ő akkor szakított, vállalja a döntésével járó következményeket. Rengeteg nő van még rajta kívül...
2013. okt. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha szereted fogadd vissza! Èn nem mennék vissza egyik exemhez se soha!!! Nem lenne ugyanolyan!!!
2013. okt. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem feküdt le senkivel..

A szakitásunk oka az volt hogy ő azt hitte én csak ki akarom használni de nemtudom hogy hogyan jutott ez az eszébe...

2013. okt. 27. 15:32
 6/7 A kérdező kommentje:

Tegnap itt volt nálam és hát elcsattant egy-egy csók..

De én nem éreztem hogy szeretem mint régen...félek hogy megint megbántom..

2013. okt. 27. 15:33
 7/7 anonim ***** válasza:
akkor ne menj bele újra ,ha már érezted is hogy nem szereted
2013. okt. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!