Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Fiúk! Ha a barátnőtök szakítan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha a barátnőtök szakítana veletek, mert nem érzi már boldognak magát, de még megvan a szerelem és pár nap múlva megkeres, hogy nem bírja nélkületek és inkább oldjátok meg valahogy mégis, visszafogadnátok?

Figyelt kérdés
2016. okt. 17. 20:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
Első esetben - körülményektől, problémáktól, megoldási lehetőségektől függően - igen. De egynél többször nem játszanád el velem, az tuti.
2016. okt. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Időt kérnék, hogy magammal tisztázzam én mit akarok, nehogy játékszer legyél... Hogy ne a hangulatától függjön az életed.
2016. okt. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyitott lennék rá, de a tettek beszélnek. Ha csak szavakkal bánta meg a döntését, és a dolgok továbbra sem oldódnak meg, magyarul nincs részéről törekvés (részemről persze lenne, de ez szituációfüggő is), akkor rövid úton lezárnám, akármennyire fájna. Meg persze akkor mennék bele, ha részemről is vannak még érzelmek iránta. Amúgy nekem ezek a tini felfogású ma szakítsunk, mert rossz a hangulatom dolog sosem jött be. Remélhetőleg nem ilyenre gondolsz.
2016. okt. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Mert ahelyett hogy megbeszélte a dolgot inkább lelépett.Legközelebb is ezt fogja csinálni és ha egyszer visszafogadom akkor azt fogja hinni hogy később is és ki akar majd használni...
2016. okt. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

És ha megpróbálta megbeszélni többször is, csak te nem hallgattad meg?

Nem a tini kapcsolatokra gondolok. :)

2016. okt. 17. 21:24
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Felnőtt ember nem dobálózik szavakkal. És utána nem vonja vissza.

Szórakozzon más érzéseivel! Vagy gondolod, hogy neki nem fájt, mikor szakítottál?

2016. okt. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

ha nem hallgattam meg, oka volt.

vagy

ha nem hallottam meg, oka volt.


ha nem boldog, miert nem birja nelkulem?

miert szakitott, ha meg szeretne oldani?


egyes szam harmadik szemelyben es felteteles modban beszel magarol es egy megtortent esemenyrol egy anonim oldalon.


"Nem a tini kapcsolatokra gondolok. :)"

2016. okt. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
"Nem a tini kapcsolatokra gondolok. :)" ← az lemaradt, hogy felnott kategoriaban
2016. okt. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Mert mondjuk volt egy ilyen válasz, amiben azt írta valaki, hogy reméli nem a tini kapcsolatokról beszélek, ahol indulatból szakítanak?

Amúgy nem tudom ti mennyire vagytok érzelmesek, de van olyan, hogy nagyon szerelmes valaki csak sajnos nem boldog és nehéz túl lépni.

2016. okt. 17. 22:09
 10/13 Szergej55 ***** válasza:
Teljességgel kizárt.
2016. okt. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!