Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Manapság mennyire elfogadott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság mennyire elfogadott a nyitott kapcsolat? Ti benne lennétek?

Figyelt kérdés
Természetesen úgy, hogy mindkét fél részéről nyitott. Például a felek együtt élnek, de nem kell magyarázattal szolgálniuk egymásnak, hogy kivel, mikor, hol bújtak ágyba.
2016. jan. 21. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem az a típus vagyok,de van akiknél ez belefér.Ehhez fontos,hogy mindkét fél ugyanolyan beállítottságú legyen.
2016. jan. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak e tudhatod!Aki abban èl attól úgy is azt a választ kapod,hogy qwa jó.Aki meg elitèli attól elutasító választ kapsz.Èn nem tudnèk igy èlni azzal akit szeretek, ha meg nem szeretem akkor minek lennèk bármilyen formában is együtt vele?
2016. jan. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem egy párkapcsolat, attól igazán párkacsolat, hogy 2 ember szeretni, segíti egymást.

Egy nyitott kapcsolatnál már nem csak 2 személyről szól teljesen, és ha én tényleg szeretek valakit, akkor nem akarok mással lefeküdni, illetve megőrülnék a tudattól, hogy másokkal is lefekszik.


Szerintem ilyen "kapcsolatra" nem lehet alapozni, nem is nevezném kapcsolatnak, inkább ez csak barátság extrákkal

2016. jan. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Nálam kizárt, de van, akinek belefér.
2016. jan. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem már elfogadottabb mint régebben. De nekem nem lenne hozzá gyomrom az biztos. Én adom, és elvárom a hűséget egy kapcsolatban. Aki ehhez nem tartja magát annál, 1 percet nem gondolkodnék, hogy elhagyjam. Volt rá korábbi kapcsolatomban, akkor a vőlegényemet hagytam ott. Bár nem csak emiatt.

Számomra 1 félredugás is azonnali szakító/válóok. Több oka is van, hogy miért, de nem sorolom fel, mert nem ez volt a kérdés.

2016. jan. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem egyre népszerűbb és inkább ez legyen,minthogy a hátam mögött csaljanak meg.


22/N

2016. jan. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem. Részemről egy ilyen kapcsolat nem több, mint barátság, közös lakásban élve, némi szexxel tarkítva.
2016. jan. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!