Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintentetek mi a nehezebb?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintentetek mi a nehezebb? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Túl lenni egy 2-3 éves kapcsolaton vagy egy pár hónapig tartó kapcsolaton ahol ahogy a tiéd lehetett már el is vesztetted.

2016. nov. 15. 10:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ahol a szakítás pont akkor ért, amikor te még érzelmileg teljesen bele van bonyolódva. 2-3 éves kapcsolat is érhet véget váratlanul számodra, mint derült égből kavics, de úgy is, hogy már egy ideje érleled magadban a dolgot, nem vagy szerelmes nem kötődsz már a másikhoz- értelemszerűen ez utóbbi esetben könnyebb túllendülni a dolgon. Ahogy a pár hónapos kapcsolatnál is, ha nálad még tart a rózsaszín köd, és teljesen a lebegés állapotában vagy folyamatosan, akkor szakít a másik, akkor nehezebb lesz túllépni rajta, mintha te is egyetértesz azzal, hogy ennek semmi értelme, kár is folytatni. Minden attól függ, hogy érzelmileg hogy állsz vele. Nekem is, a hét hónapos kapcsolat miatt sírtam és depresszióztam közel két évig, míg a másfél éves kapcsolatomon úgy nagyjából a vége előtt már túltettem magam, mert részemről elmúlt a varázs.


Szóval, bármelyik esetet is vesszük figyelembe, egyértelműen az a nehezebb, ahol még érzelmileg benne vagy, ennek viszont semmi köze az eltelt időhöz.

2016. nov. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát mindkettőben volt sajnos részem,és elmondhatom,hogy mindkettő egyformán sz@r. R.adtul tud fájni mindegyik.
2016. nov. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!