Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek ez így igaz?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez így igaz? Könnyebb neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szakítottam a párommal, (hosszú kapcsolat), 10év,

Az lenne a kérdésem, hogy külföldre ment dolgozni, egy pár hétre, szerintetek mindenképpen annak a könnyebb felejteni aki van olyan szerencsés helyzetben, hogy pont elutazhat külföldre? Én azt gondolom, hogy neki sokkal könnyebb és szerencsés, hogy pont eltud menni, egy másik környezetbe.

Szerintetek ez mindig így van? így van?



2016. nov. 23. 11:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem gondolnám, hogy bármi összefüggés van a kettő között. Teljesen személyiségfüggő.
2016. nov. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy kis környezetváltozás mindig jó az embernek,főleg ha el akarja terelni a gondolatait valamiről. Velem és a volt barátommal is ez volt. Miután szakítottunk én kiköltöztem külföldre és annyi minden új dolog történt velem és annyi új embert ismertem meg,hogy sokkal hamarabb túl tudtam tenni magam az egészen mint ő. Ő még nagyon sokáig szenvedett hiszen ott maradt a régi környezetben ahol azelőtt ugye én is ott voltam,aztán hirtelen többé nem szerepeltem a hétköznapokban.
2016. nov. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindig annak könnyebb, aki elutazik. Aki marad, az ugyanabban a környezetben mozog tovább, minden a másikra emlékezteti, így sokkal nehezebb felejteni. Aki megy, pláne külföldre, azt annyi új élmény és benyomás éri, hogy kevesebb ide marad a múlton merengeni, ráadásul a környezet sem hoz fel emlékeket...
2016. nov. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!