Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 8,5 év után kihűlt a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8,5 év után kihűlt a kapcsolat és belépett egy harmadik személy a képbe? A többi lent.

Figyelt kérdés
Én egy 29 éves férfi vagyok. 6.5 éve vagyok együtt a párommal, van két szép gyermekünk. Az utóbbi időben, kb márciustól szeptemberig eltávolodtunk egymástól. Nem voltak veszekedések, ugyan úgy működött a testiség is és mondtuk egymásnak is hogy szeretlek meg hasonlók, de ennyi. Lapos lett. És rájöttem, hogy október, novemberbe beszélgetett viberen az egyik kollégájával. A végére már durván szerelem dolgokról. A kolegáról azt kell tudni, hogy egy csajozó gép, egy nőverő, egy hazug ember. Rólam azt hogy makulátlan vagyok csajozás terén, odafigyelek a páromra, imádom, szeretem és mióta kiderült a dolog azon is vagyok, hogy ezt a tudtára is adjam de már érzem hogy nem az igazi. Sajnos ő is bevallotta hogy el kezdte hajtani a vére. Beütött neki valami és most a kaland, a szenvedélyt keresi. Mit tegyek?Váltig állítja hogy nincs már semmi köztük. Nem is adott a gyerek neki annyit, hogy ennyire elveszítse a fejét!A srácot is leintettem, hogy fejezze be. De folyamatosan megbuknak valamivel. Mit tegyek?Már azon is gondolkodtam, hogy hagyom az egészet. És elmegyek. Nem bírom már ezt a lelki fájdalmat amit ez okoz nekem, ez a helyzet. Tanácstalan vagyok mi lenne a legjobb. Fogalmam sincs. Barátaim, haverjaim nincsenek, senki se tud tanácsot adni mi lenne a megfelelő döntés!Asszisztáljak hozzá hogy megcsalnak?Vagy zárjam kalodába?Vagy mi?A két gyerek akiket nézek sajnos de én nem tudnék egy olyan emberrel együtt élni aki megcsal. Köszönöm a normális válaszokat, inkább tapasztalatokat szeretnék olvasni.

2015. dec. 27. 06:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbálnék beszélni a feleséggel, hogy a munkahelyváltást fontolja meg, a kollégát meg elkapnám és ...
2015. dec. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Eselytelen. Szeret ott dolgozni. Én is ott dolgozom. Talán a csavot rakják el. De ott a viber. Sajnos irkalnak és ki toroli. Reménytelen. Hogy veszeljem át ezt?
2015. dec. 27. 08:31
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Hat erdekes no a feleseged...en is nemreg igy jartam baratnommel o3,5 ev utan le is lepett a pasassal....gyerekunk meg nem volt

Szerintem mond neki hogy valasszon...a ket gyermeke es szereto ferje vagy pedig egy kosza kaland....

2015. dec. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mondtam neki. De nem érti ő se hogy mi ez. Nem tudja elengedni a majmot. Az a baj hogy fogy a türelmem. És szerintem lassan lelepek a két gyerekkel. Sajnos tudom, hogy akkor végleg elveszitem. Mert akkor menne a szemét karjaiba.
2015. dec. 27. 08:51
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem passzold,majd rá jön mit veszit.Èn nem engednèm vissza többè.Tudom nehèz mert szereted,de nem èrdemel többet.
2015. dec. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Iszonyatosan nehéz de az lesz szerintem. Hiába hozom le a csillagokat nem jó. Kedves szavakat alig kapok. A rutin szeretlek van és ennyi. Se egy dicséret, se egy bok. Semmi. Iszonyatos.
2015. dec. 27. 09:11
 7/13 anonim válasza:
A legjobb amit tehetsz hogy befegyìted a srácot aztán minden erőddel vissza hódítód nekem sikerült nem lehetetlen
2015. dec. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Megmondanám neki, tudom,hogy tart továbbra is. El kell döntenie, képes-e befezejni a kalandot, mert a te turelmed eddig tartott.Megmondod a gyerekeknek is, és te befejezed, tovább nem alázod magad.Itt csak a radikális sarokba szorítás számít. De hogy tudd, sose esz a régi. Lehet,hogy a családot válassza, de gondolataiban távol lesz tőled..Mindig a jó emberek szívják meg.
2015. dec. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
így van. És ez dühít a legjobban, hogy 8,5 évet eldobott kb 3-4 hét smúzert egy retardált emberért!Mert normális ember nem mászik bele mások kapcsolatába. Sajnos oda jutottam, hogy menjen.Több mint egy hónap alatt nem tudtam hatást gyakorolni rá akkor annyi az egésznek.
2015. dec. 28. 14:23
 10/13 anonim ***** válasza:

Mibe buktak meg? Érdekes nő a feleséged már bocsánat..Én is feleség,és anya vagyok,és eszembe se jutna megcsalni a páromat.. Egyébként ha menni akarsz vidd a gyerekeket is.. Amelyik fél megcsalta a másikat a bíróság

úgyis alkalmatlannak tartja

2015. dec. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!