Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hasonló cipőben valaki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hasonló cipőben valaki? Tapasztalat? Van esélyem még? Tanácsokat kérhetnék?

Figyelt kérdés

Párom 2 hete (nagyobb vita óta) nagyon labilis érzelmileg. Minden másnap "szakított" velem, de rá pár órára vagy napra, visszavonta. 3 éve vagyunk együtt, együtt is élünk nagyon szeretem őt. Sajnos nagyon szorosan fogtam őt, veszekedtem ha elakart menni valahova.

Vasárnap este ismét szakított velem, hétfő délután azt mondta nem akar, folytassuk és meglátjuk, hogy-hogy működik. Kedd délután hatig semmi gond nem volt, én nem kerestem ő hívott fel 6 kor (épp dolgoztam), hogy gondolt rám és szeret. Mire értem jött munkába teljesen megváltozott rossz kedve volt, nem adott puszit sem. Mire hazaértünk kiszedtem belőle "nem tudja mit akar" mire felértünk a lakásba szakított velem. Azt mondta szeret, de nem vonzódik hozzám, nem olyan lány vagyok aki neki kell (személyiségileg)... " de a külsőmmel semmi baj" ...(ami nekem érdekes hisz nem vonzódik hozzám)?! Mondtam változtatok beszéljük meg azt mondta nem velem van a baj nem kell változtatni ő egyedül szeretne lenni.. nem akar kapcsolatot az üres lakásba szeretne hazamenni .. úgy, hogy nincs ott senki. Nagyon sírtam ő a telefonját nyomkodta.. majd el is ment otthonról közbe a barátjának írt, hogy lehet szakítunk (bár szerintem fixen mondta neki) kértem gondolja át .. mondta hogy ő nagyon határozott végül megállapodtunk abban, hogy 3 napot most külön leszünk.. átgondolja hisz 3 év 3 év.. de hozzáfűzte nem akar áltatni... azt mondta elmult felem a kotodese :( masnap reggel elment dolgozni.. megsimogatta az arcom adott a fejembubjara egy puszit es azota nem beszeltunk :( holnapra dont.., hogy tovabb. Semmi esely??? :((( borzasztoan erzem magam.


2016. nov. 24. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen te miért akarod, hogy együtt maradjatok? És nehogy azt mondd, hogy "hát mert szeretem", mert az lófax. Hiába szereted, ha állandóak a veszekedések, nem tudtok normálisan kommunikálni, önző vagy (vagy önzőek vagytok) a kapcsolatban, szívod a vérét, és sárkány vagy. A leírtak alapján az egész probléma ebből ered: "Sajnos nagyon szorosan fogtam őt, veszekedtem ha elakart menni valahova", "Minden másnap "szakított" velem, de rá pár órára vagy napra, visszavonta" Te hisztizel, ha rajtad kívül is szeretne létezni, ő pedig úgy kezeli ezt, hogy szakít - majd rendszeresen visszavonja. Ez felnőtt embereknél nem kapcsolat, hanem egy vicc.

Akkor van esély a folytatásra, ha ezeket felismeritek, megbeszélitek - nem csak úgy felszínesen, hogy "oké, bocsi, megváltozom, szeretlek", hanem rendesen át kell beszélni, hogy ezek miért voltak, mik voltak az okok, mire jöttetek rá, mi az, ami miatt mostmár biztosak vagytok abban, hogy mostantól másképp lesznek a dolgok...

Sajnos az is lehet, hogy mostanra lett elege ebből, és már tényleg nincs visszaút, végleg elhidegült. De ha nem, ha hajlandó leülni megbeszélni veled a dolgot - taplómódi telefonnyomkodás nélkül -, akkor ez lesz az utolsó utáni esély, hogy helyrehozzátok a dolgot.

2016. nov. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nekem ő a mindenem. Nem szimplán szeretem.

Igen sárkány voltam, elismertem neki is, hogy nagyon hülye voltam, bíznom kellett volna benne, s nem veszekedni. Hülyeség volt részemről, ostobán viselkedtem. Igértem változtatok mindnen csak egy esélyt adjon.. hisz o is kapott :( azt mondta hogy orul hogy belatom es akkorez egy nagyon jo tanulopenz nekem legkozelebbi kapcsolatomba nem kovetem el :( Megigertem, hogy megteszek mindent de a valasz az volt, hogy nem kell, mert o egyedul szeretne lenni aztan meg hogy atgondoljma a dolgokat mert 3ev 3 ev :'( akkor inkabb irna most hogy nem.. es ne huzzuk holnapig :'(

2016. nov. 24. 13:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Kapcsolatfüggő vagy, ezt ne akard a párodra kenni. Valószínűleg ő is elég sok mindent elrontott, de neked a saját lelkedet kéne helyreraknod...
2016. nov. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia én ezt ugy értelmezném hogy vége bàr nekem az a fura hogy még te kérsz tőle egy esélyt !Am a sàrkànyosdirol annyit hogy sztem ezt ő vthatta ki belőled persze az is van benne hogy te ilyen tipus vagy de ha egy pàr megtudja beszélni a dolgokat akkor nem fajult volna idàig a helyzet!
2016. nov. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sztem alapbol nem tudja mit akar és nem veszi komolyabbra a kapcsolatot sztem ne keresd ne hívd hagy làssa hogy van tartàsod még ha szereted is !
2016. nov. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Azóta kiderült, hogy találkozgat azzal a lánnyal akiért anno oda volt.. érte megy csokit visz neki.. kirándulni hívja meglepetést akar neki venni.. "de ő egyedül akar lenni" letagadja nekem, hogy találkoznak.. :( ...

Amikor meg vidámnak látott egyből kérdezte, hogy hogy jó a kedvem kivel telefonálok kivel találkozom, oda bújt... de közbe mellettem ott beszélt azzal a lánnyal és írogatta neki a meglepetésesdit stb :(

2016. nov. 28. 12:19
 7/7 A kérdező kommentje:

Azt mondta nem akar semmit a lánytól úgy sincs.. esélye nála.."


Hozzáteszem a lány akkor keresi amikor nyűgje baja van..

Leírta neki exem egy hosszadalmasabb üzenetben, hogy ha segítség kell vagy bármi rá számíthat... a lány annyit reagált neki "oks köszönöm"... exem írta neki, hogy visz neki ezt azt Erre a válasz "ne fáradj"...

Exem meg kettőig nem lát.. most =( amúgy a lányt már vitte a baráti társaságába is kérdezte, hogy mit gondolnak róla. Azt hiszem elfelejtem =( Illetve amikor kérdezte mit csinálok ma este és mondtam találkozok egy ismerősömmel az volt a reakció, hogy kivel? Mondjam meg miért nem mondom meg? nem baj... neki.

Elmondtam rá fél órára mondta hogy "ne haragudj meg azért amit mondok de én nem vagyok féltékeny, hogy mással találkozol.." kérdeztem, hogy egyáltalán miért kellene annak lenned? mindig biztosítani akar arról, hogy nem érdeklem..vagy nem tudom.. pedig neme erre ment ki az egész hisz nem is magamtól mondtam ill. direkt csak annyit mondtam, hogy ismerős

2016. nov. 28. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!