Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Akik itt a tanácsokat adják,...

Akik itt a tanácsokat adják, azok olvasták valahol az okosságokat, vagy saját tapasztalat, vagy tudják hogy kéne de amúgy ők se úgy csinálják? (bort iszik vizet prédikál esete) Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Gondolok itt olyanokra, hogy pl. valaki megkérdezi, hogy milyen fehérjét vegyen, akkor egyből jönnek hogy nem is kell az, a szilárd kaja a jó, de a másik kérdésnél meg meg tudja mondani, hogy a két fehérjepor közül melyik a jobb, meg hogy a shakerbe a vizet vagy a port önti előbb. Vagy hogy a Jumbotól cukorbeteg lesz, ha sokat szedi. Azt honnan tudja, szedte és az lett tőle vagy valaki? Vagy hogy az osztott edzés semmit sem ér, honnan tudja, próbálta éveken keresztül mindkét fajtát (tts vs osztott), vagy hogy a kreatin amúgy semmit nem ér, lenyomott pár kúrát és ezt tapasztalta? De ha így is van honnan tudja hogy másnak se fog hatni, stb...

Meg itt senki nem szed semmit csak a riszt meg csirkét falja, de minden tápkiegről tudják hogy hatásos vagy nem meg melkyik a jobb...hogy van ez?


2015. nov. 29. 21:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%
Akinek egy kis esze van tudja, hogy nem a tapkiegen mukik, hogy izmos leszel vagy nem. Ahhoz se kell nagy elmenek lenni, hogy a mertektelen cukorfogyasztas noveli a cukorbetegseg eselyet. Mindenki azt az edzesfelosztast fogja ajanlani ami neki es az ismeroseinek bejott. Igazabol nem is ertem mire akarsz kijukadni ezzel a kerdessel mert szerintem ki akarsz valahova.
2015. nov. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Cortez70 ***** válasza:
100%
Én pl edzek 30 ève + élelmiszermèrnök vagyok. Tehát van nèmi rálátásom a dolgokra.
2015. nov. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

2. Na pl. pont rólad beszélek. Te írtad egy másik kérdésnél, hogy a szilárd kajától is ugaynúgy lehet fejlődni, mibek a fehérje. Előtte meg azt is írtad, hogy két shakered is van, és nem méricskéled a grammra port. :D

Szóval azt ajánlod, hogy szilárd kaját egyen, de azért te is "tolod" a cuccot...:D

2015. nov. 29. 21:47
 4/20 A kérdező kommentje:
1. Semmi, csak oda akartam kilyukadni, hogy pl. ha itt megkérdezi valaki, hogy milyen fehérjét vegyen, egyből jön a válasz hogy semmilyet, vegyen rendes kaját...de azért a válaszadók 90 %-ánál ott fityeg a shaker...:D
2015. nov. 29. 21:49
 5/20 Cortez70 ***** válasza:
100%
Nem mondtam, hogy nem hasznàlok proteinport. Hasznàlok, mert nekem így kényelmes és ízlik is. De nem ettől vàrom a csodàt. Ha bevinnèm húsból a napi fehérjemennyiséget akkor is ugyanott lennèk. Kaja-kaja. Így èrted màr?
2015. nov. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%
ne sértődj meg , de tényleg ennyire gyökér vagy? :D a 2dolog nem zárja ki egymást amugy.A szilárd kaja a fontos, ha nincs egy normális étrended ,de iszol feherje turmixot az egy kalap szart ér.De edzés után általában mindenki fehérje turmixbol és egyébböl viszik be a tápanyagot ,mert ez a leggyorsabb és legegyszerubb, ES HA VALAKI FEHERJET ESZIKISZIK AZ NEM CUCCOL.
2015. nov. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

1. A fehérje kell, olyan időpontokban, amikor ki van éhezve a test és gyorsan kell felszívódnia a cuccnak. Gondolok itt edzés után, vagy reggel ébredés utánra. De általában véve jobb a szilárd kaja, mert szilárd és mert sokkal olcsóbb, mint a fehérjepor. Ezért ha valakinek kevés a pénze, akkor inkább hagyja a proteint a pitsába és vegyen rendes kaját.


2. Két fehérjepor, vagy termék közül marha egyszerű eldönteni melyik a jobb, megnézzük, hogy mi van a dobozára írva, miből mennyit tartalmaz és viszonyítjuk az árához. Persze itt lehet annyi gikszer, hogy átverik a fogyasztót és kamuznak a dobozon, ezért azt is figyelembe kell venni, hogy neves cég legyen.


3. A por shakerbe öntéséről nincs mit hozzáfűzni. Teljesen mindegy.


4. A Jumbo-t sokan fikázzák, hogy sok cukrot tartalmaz, én nem tudom így van-e, még nem olvastam el mi van a dobozára írva. De én tuti nem vennék ilyen szart, amiben fehérje alig van, közben meg rohadt drága.


5. Az osztott/nem osztott edzésről van tapasztalat, mindkettőt csináltam hosszabb ideig, az osztott vált be. És ha józan paraszti ésszel a folyamatot végig gondoljuk, hogy az izom bizony szakad és regenerálódnia kell, akkor is az osztott a jobb.


6. Kreatinról megvan a negatív tapasztalatom, lenyomtam több kúrát, ami sok pepecseléssel és nyűggel jár együtt, de nem ért semmit. Ezért a kreatint mindig fikázom, de általában oda is írom, hogy lehet bennem van a hiba és a más szervezetének jobban hat.


7. Itt szerintem sokan szednek és szedtek sok mindent. Én is kipróbáltam sok tápkieget, többet direkt kísérleti szinten, hogy egy hónapig nélküle, egy hónapig vele és közben minden mást ugyanúgy. Amiről van tapasztalatom, vagy sok helyről hallok egybehangzó véleményt, arról mondok nyilatkozom.

2015. nov. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

6. Nem érted a lényeget. Aki szed fehérjét, itt az is azt mondja a kérdezőnek, hogy NE szedjen fehérjét, vegyen inkább helyette szilárd kaját!

Persze ő megmaygarázza, hogy ő azért szedi mert kényelmesebb, meg edtzés után kell, meg nincs ideje annyiszor ennis tb...de akkor honnan tudja, hogy akérdezőnek nem pont ugyanezért kell? Helyette egyből leoltják, hogy áá semmire se jó azon a pénzen vegyen inkább csirkemellet.

2015. nov. 29. 22:00
 9/20 anonim ***** válasza:
92%
Látszik amúgy a kérdezőn, hogy még egy előző topicban szívta fel magát valami más szaron és most ezért megy a számonkérés :D
2015. nov. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Cortez70 ***** válasza:
89%

Hol írtam, hogy valaki ne vegyen proteint? Én pl sosem írtam ilyet. Az más, hogy írjuk, hogy legyen étrendje is.

Feleslegesen kötözködsz olyan emberekkel akik segíteni akarnak.

2015. nov. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!