Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lehet leküzdeni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet leküzdeni a bosszúvágyat vagy haragot egy olyan ember után aki visszautasított?

Figyelt kérdés
2016. nov. 28. 19:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Nehezen, de idővel menni fog.
2016. nov. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Nem értem, hogy érezhetsz ilyet...Én csak szomorú vagyok és még mindig szeretetet érzek a lány iránt,aki visszautasított, nem tudok rá haragudni.
2016. nov. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor téged nem utasítottak bunkó mód vissza
2016. nov. 28. 20:51
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Ne küzdd le. Harapd le a fejét, tépd ki a szivét. Hogy jön ahhoz akárki, hogy téged visszautasitson? Mert te vagy a ...a ...a.... ki is vagy te? Esetleg lehet, hogy teljesen jogos a visszautasitás? Inkább nézz magadba!!!!!
2016. nov. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Te nem kicsit vagy frusztrált. Lehet ez megvolt már lappangva a visszautasítás előtt is benned...
2016. nov. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy okot adtál arra, hogy bunkó legyen veled. Én nem szoktam bunkón viselkedni, csak azzal, aki kikényszeríti belőlem. Úgy tudod leküzdeni, hogy a helyébe képzeled magad, hogy fordított esetben te mit tennél.
2016. nov. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem szolgáltam rá hogy valaki bunkón visszautasítson. Lehet ez lehet az. Arra nem gondoltatok hogy rosszul ismertem ki valakit ezért alakultak úgy a dolgok ahogy alakultak. Mindegy itt magyarázkodhatok :D nyilván ha sürün éreznék bosszúvágyat vagy haragot valaki iránt akkor tudnám hogy kezelni de ilyen érzelmi helyzettel még nem találkoztam. Köszönöm a válaszokat.
2016. nov. 29. 13:33
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem ismerem az előzményeket, nem ismerlek sem téged, sem azt, akinél próbálkoztál, nem tudom, valóban bunkó volt-e vagy te reagálod túl, ha valóban bunkó volt, nem tudom, hogy te hogy viselkedtél előtte, adtál-e okot erre a viselkedésre, vagy ő alapból olyan.

Tudod, nem vagyok gondolatolvasó, hogy egy ilyen kérdésből egyből megjelenjen előttem a sztori, mint egy mozifilm, és meg tudjam ítélni a történteket. Csak tippelni tudok.

2016. nov. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ilyen helyzetben vagyok. Nehéz. Főleg, hogy aki elutasított, előtte úgy csinált sokáig, mintha akarna valamit, időt kért. Te meg vársz, mert megszeretted. Úgy érzed, átvertek.


Lehet azt mondani, hogy az ember egója sérült csak. Nem erről van szó szerintem: ha hónapokig szórakoznak az ember érzéseivel, kihasználják, és nem engedik továbblépni, aztán meg elutasítják, az igenis szemét dolog, még ha kívülről nézzük is. Nem olyasmi, amire legyint az ember és továbbmegy.


Szerintem én nem haragot meg bosszúvágyat érzek, hanem a szerelmem és a vágyam elfojtása miatti keserűséget. Nem bosszút akarok állni a másikon, hanem magamhoz ölelni. De ha szemét volt, illetve ő nem akar ölelést, akkor ez az érzelem magától nem párolog el, nyilván feszíti az embert.

Könnyen élheti meg haragként.


Idővel könnyebb lesz. Nézd levegőnek, illetve kerüld el, amennyire lehetséges.

2016. nov. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az utolsoval ertek egyet es ilyen helyzet az enyem is.pacsiii
2016. nov. 29. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!