Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek és mit ne tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek és mit ne tegyek? Mit jelentsen ez a viselkedés nála? Van esély még?

Figyelt kérdés

Exem 1 hete szakított velem 3 év után. Sokat veszekedtem és megfojtottam őt. Besokallt! Minden szabad percem vele töltöttem, nem barátnőztem, ő vágyott volna erre (ne feltétlenül legyünk együtt attól, hogy épp a adott napon nem dolgozom). Belátom valóban hibáztam ezekben a dolgokban. Ezt el is mondtam neki, ill., hogy képes lennék ezen változtatni.

Részéről megszűnt a "hiányzol érzés", a túl sok együtt töltött idővel. Elmúlt nála a varázs és állítása szerint az érzelmek is.., de azért "szeret". Egyenlőre még együtt élünk, de a héten készülök tőle elköltözni. Eleinte könyörögtem, siránkoztam újabb esélyért, amivel úgy érzem csak távolabb és távolabb löktem őt. 2-3 napja ezt be fejeztem. Van egy hölgy a képbe.., régóta ismeri, évek óta vonzalmat érez iránta ill. régebben érzelmeket is táplált iránta. Állítása szerint mikor mi összejöttünk eszébe sem jutott a nagy szerelem miatt..

Kb.2,5 hete beszélgetnek. Szakításunk másnapján már találkoztak, elvitte szűkös baráti társaságba is. Viszi-hozza, programokat csinál vele. Bevallotta, hogy imponálni szeretne/szeretett volna neki ezzel sőt, úgy érzi, ha viszonzásra találna a lány részéről akkor szeretni is tudná, vagy idővel újra érzelmeket táplálni iránta. Elmondása szerint a lány semmilyen jelet nem ad neki, hogy bármilyen úton-módon érdekelné. Én úgy látom, hogy a lány teljesen kihasználja az ex párom (lánynak is nemrég lett vége a kapcsolatának). Szerda óta minden nap vagy másnap találkoztak (4-5 alkalom). Ex párom azt mondta időre van szüksége, illetve egyedüllétre.., aztán majd alakul ahogy alakul köztünk.. hozzáteszem, a barátaival való csevegése nem ezt adja vissza.., hisz szakításunk után 1 nappal a kérdésre barátjától, hogy beszélt-e velem a válasz az volt, hogy: nem, de nem akar már semmit tőlem. Na meg a másik lányról beszéltek 2-3 mondatban, hogy milyen jól néz ki. Tegnapi nap folyamán láttam, hogy miközben velem volt otthon a hétvégén, a lánynak azt írta nincs itthon, elment mert folyamatosan beszélek hozzá, idegesíti stb.. (hol ott ott volt mellettem), na meg nem is beszéltem hozzá (filmeztünk). Tegnap előtt is vele volt egészen délutántól-estig.. mikor hazaért megkérdeztem, hogy vele szeretne- e lenni, erre nemleges választ kaptam... bár ezt nyilván nem teljesen hiszem el..sőt semennyire. :-D

Kitakarítottam a lakást, erre azt írta, hogy ő kitakarítatta velem.. (nem tudom, hogy ezek pl. mire jók). Kedd reggel csörgött a telefon.. a lány volt az "mi e helyzet?" Ex párom mondta neki, hogy majd visszahívja, ezután egy órával elment.., előtte, hogy ez volt.. előjött az érzés, hogy oké.. akkor legyen így lesz.rom, ha vele lesz boldog vagy őt akarja akkor menjen, nem érdekel. Gusztustalannak találom az engem való kibeszélést a csajjal, hogy minden személyes dolgom megosztja vele, hogy valótlan dolgokat ír velem kapcsolatosan. Állítólag a lány folyamatosan azt hangoztatja, hogy most egyedül szeretne lenni, esetleg kimenni külföldre stb. Ettől függetlenül ő ugyan úgy találkozik vele. Nos reggel a lány hívása után.. ahogy előjött ez az érzés..váltottam, távolságtartó kezdtem lenni vele, nem sokat kommunikáltam..(pláne, hogy láttam miket ír rólam neki "kitakarítatta velem a lakást például, na meg, hogy ki kell tárgyalni, hogy milyen jó nő..-ezt a barátjával tette a második részt).Barátja leírta, hogy ha évekig nem volt semmi ezután sem lesz.. marad a baráti kapcsolat.. erre párom magyarázkodott, hogy igen sok év de sok megszakítással kommunikáltak így jó, hogy nem történhetett (mintha megakarta volna magának is magyarázni a miért nem kérdést..). Miután távolságtartó lettem indulás előtt megakart ölelni, először nem is szerettem volna, el is nyomtam magamtól, de ő hosszan megölelt fejét vállamra hajtva, majd könnyes lett a szeme.., elment azzal a mondattal, hogy este találkozunk. Hazajött hajnal 1 magasságába (találkozott a lánnyal is a tegnapi nap folyamán is)..talán érte ment a munkába. Nem vártam meg, lefeküdtem aludni rá fél órára érkezett meg. A kanapéra kimentem aludni. Természetesen felkeltem amikor hazajött. Kérdezte miért vagyok kint, miért nem az ágyba, menjek be. Mondtam neki, hogy nem kell együtt aludnunk jó nekem a kanapén. Ő egyre csak mondta, hogy menjek be ott kényelmesebb, nem kell kint aludnom, nincs jelentősége, hogy kint vagy bent alszok. Feküdtem tovább megkérdeztem milyen volt az estélye, mondta, hogy jó a "barátommal voltam". Többet nem is kérdeztem. Kérdezte 2x is, hogy mi a baj-mondtam semmi erre jött a következő kérdés az "hogy nem voltam itthon?!"-mondtam, hogy nem, nincs semmi baj. Aztán odajött.. mondta, hogy öleljem meg..ezt nem is tettem meg elsőre.. felállt levetkőzött közben azt mondta, hogy "őt senki nem öleli már meg"..oké, megöleltem..mondta, hogy szeretné, hogy bemenjek de előtte még megkérdezte, hogy én merre jártam.. a válaszomra, hogy egy ismerősömmel enni, nem is reagált. Bementem..hátat fordítottam neki.., ő megsimogatta a fejem és annyit mondott, hogy "tökfej"..

Ma reggel felkeltem, munkába készülődtem kijött köszönt.. majd leültem indulás előtt a kanapéra 2 percre akkor odajött körbefogta a kezem, próbált aranyos lenni, aztán beledugta a fejét a nyakamba..-hajamba..felálltam, elköszöntem, hogy szia.. ő meg csak nézett utánam.


Nos.. nem tudom mire vélni ezt az egészet. Az igazság, hogy belátom, tényleg szorítottam őt.., de soha nem csaltam meg, mindent igyekeztem érte megtenni. Még szeretem és visszaszeretném őt kapni, oly módon, hogy változtatunk én is és ő is dolgokon. DE! Az elmúlt napokból kiindulva, az, hogy a közelébe sem mehettem kb. nem láttam rá esélyt ill. az elhangzott szavak miatt. Ti mit gondoltok? Nem értem a viselkedését..hisz annyira azt hangoztatta, hogy nem akar álltatni, meg nem vagyunk együtt, mikor költözöl stb..most meg ő jön igazából oda.

Lehet még esély? Ha igen mit tegyek vagy mit ne? Ma este munka után programot csinálok és holnap is..ne is legyek nála.

Férfiak válaszát is nagyon szívesen várom, illetve az össze tanácsot szívesen fogadom bárkitől. Plusz, mennyire siettessem a költözést?

24 évesek vagyunk.


Köszönöm!



2016. nov. 30. 07:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Elképzelhető, hohy van esélyed ... arra, hogy takaríts nála!

Aki ennyire bizonytalan, aki szeretne két vasat tartani a a tűzben, az senkit sem szeret igazán, csak saját magát! Valótlanságokat mond, hogy jobb színben tűnjön fel előtted, a másik nőnek is hazudik és kibeszél téged.

Ne reménykedj abban, hogy minden szép meg jó lesz hirtelen. A barátod egy szélkakas, ahonnan jobb a szélirány, arra fordul! Szállj ki a kapcsolatból TE emelt fővel és minél előbb! Ne várd meg, hogy esetleg kirakják a szűrödet! Ha a fiúd téged választ? Meddig? Míg nem jön egy újabb és kezditek előlről? Egész életedben

szamár akarsz lenni a lovak helyett?

2016. nov. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Nincs miből kiszállnom hisz már nem vagyunk együtt. Sajnos én még szeretem és nem szeretném csak úgy veszni hagyni, hiába csinálja ezt. Egyik sem szeretnék lenni nyilván.
2016. nov. 30. 09:10
 3/21 Költőnő? ***** válasza:
100%
Nekem nagyon úgy tűnik, csak a zöld jelzés hiányzik a hölgy részéről és repülsz érzelmileg és fizikailag is. Ez, veled a részéről már csak megszokás. Ez hozzáteszem nagyon olcsó, gerinctelen és gyáva húzás ez így a részéről. Lehet, hogy nem tudatos a részéről, de sztem egész egyszerűen nem akar két szék közül a földre esni.
2016. nov. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Ezek szerint kizárt, hogy valamennyire is rájött volna, hogy hülyeséget tesz?
2016. nov. 30. 09:21
 5/21 anonim ***** válasza:

Áh, ha már idáig jutott a kapcsolat, ráadásul neki már ott van valaki, aki jobban érdekli nálad és tényleg csak arra vár, hogy összejöjjön, akkor felesleges erőltetned. Alapból az erőltetéssel jutottál idáig.. Maximum még szexeltek néhányszor, de ő sem akarja ezt már megmenteni, ez látszik a viselkedéséből (az ilyen bújások, amiket írtál, önmagukban semmit nem jelentenek).


Amit ebben a helyzetben tehetsz, hogy megőrzöd a maradék tartásod és tanulsz ebből, hogy aztán a következő párod ne fojtsd meg ennyire a ragaszkodásoddal. Vannak olyan emberek, akiknek megfelel a szimbiózis a kapcsolatban, de aki nem ilyen, abból viszont tényleg kiöl minden érzést a másik túlzott ragaszkodása. Az exeddel pedig tartsd a távolságot és a visszaszerzése helyett a túllépésre koncentrálj. Maximum akkor fog békülést kezdeményezni, meglásd, amikor a másik lány kikosarazza, de akkor tedd fel magadnak a kérdést - tényleg valaki olyannal akarsz lenni, aki már nem szeret, de azért visszajönne hozzád csak azért, mert valaki más kikosarazta? Tényleg megfelel neked az, hogy te vagy a B opció? Na ugye...

2016. nov. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Minél több tanácsot tapasztalatot meglátást szeretnék olvasni!
2016. nov. 30. 09:40
 7/21 anonim ***** válasza:
Szerintem is esélytelen, sajnálom. Sok ilyet láttam a környezetemben, a srác ahogy Költőnő is írta csak nem akar két szék közül a padra esni és hiányzik neki az érintés, stb. Amint a másik lánytól megkapja, téged ki fog zárni az életéből. Én nem várnám ezt meg, csomagolnék és az első lehetőségnél elköltöznék, ennél több önbecsülésem lenne a helyedben.
2016. nov. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Arról mit gondoltok, hogy első 3-4 napban szólni nem akart hozzám és most ezeket teszi? Nem kezdeményez amúgy semmilyen szex kontaktot! Azt mondta ha találkoznak a lánnyal akkor találkoznak, ha nem akkor nem.., az a másik lány kihasználja..épp kapóra jön neki, hogy ugrál. Mivel nagyon friss a dolog nyilván még abszolút nem vagyok túl rajta, de nagyon igyekszem jobban lenni és a későbbiekben megőrizni a tartásom. Esetleg lekiismeret furdalása lenne azért is csinálhatja? Azt sem értem minek akar velem aludni..miért "pityereg" majdnem egy ölelés után..miért dúlja fel ha nem ölelem meg..

Néha úgy is érzem, hogy ebben a lányban látja a továbblépés lehetőségét mert amúgy ismerkedésre képtelen.. nem tudna egy vadidegen nővel megismerkedni. Akárhányszor szóba jött ez a lány mondta, hogy nem tud rá férfiként nézni a lány! Egyébként 9 éve ismerik egymást. Eddig mondogatta, hogy ugyebár nincs beleszólásom meg közöm ahhoz, hogy minek jön haza, miért kérdezi meg, hogy az a bajom-e hogy nem volt itthon? Hozzáteszem én nem keresem meg semmi..nem írogatok neki, nem hívom.

2016. nov. 30. 10:06
 9/21 A kérdező kommentje:

Lassacskán eljutok oda, hogy ha nem kellettem én aki mindent megtett érte, szerette imádta, akkor visszaút sem lenne hozzám.. ha így eltudott dobni.. ettől függetlenül érdekel ki mit gondol a fentiekről.

Szeretném, hogy lássa, nélküle is van életem és meg vagyok. Neki ebből is elege lett.. ugyebár. Az én esetemben kizárt, hogy így jöjjön rá, hogy ostobaságot tett? Amikor együtt voltunk még nem találkozott amúgy a lánnyal.

2016. nov. 30. 10:10
 10/21 A kérdező kommentje:
Az édesapjának még el sem mondta, hogy szakított.
2016. nov. 30. 10:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!