Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A ronda/alacsony/férfiatlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ronda/alacsony/férfiatlan pasik nem éreznek lelki fájdalmat, amikor szép csajokról "álmodoznak"?

Figyelt kérdés
Ugye lelki szemeitek előtt nektek is megjelenik az a jellemző szituáció, amikor pár fős ronda/mélynövésű haveri társaság (jellemzően középiskolás vagy nerd/kocka egyetemista) el kezd beszélgetni a csajokról vagy idegen lányokra csorgatják a nyálukat (buszmegállóban, egy szórakozóhely hátsó sarkában stb.) egymás között halkan olyan diskurzust folytatva, hogy "Hallod, de megk****m"/"Biztos, jó kis csaj lehet"/"Remélem, ahova holnap megyünk jó bulák lesznek". Közben meg nekik fel sem tűnik, hogy akikről álmodoznak és beszélgetnek jóval fölöttük áll jópár kategóriával, a kinézetük miatt a büdös életben nem állna le velük egy szép/dekoratív lány sem (a belsőtől most vonatkoztassunk el, mert tuti ezt fogjátok megemlíteni, hogy persze, mert bunkó, tahó, de a kérdésben nem erre akarok rávilágítani) és csak feleslegesen játsszák a jampigyereket vagy nem is tudom mire vélni ezt a viselkedést. Ezzel az attitűddel tudnak önbizalmat meríteni maguknak? De ez esetben ez színtiszta önámítás! Én sem vagyok egy vonzó pasi és akkor még finoman fogalmaztam (170 vagyok, sovány alkatú , és beesett kisfiús arcom van), de ha akárhol meglátok egy vonzó/csinos lányt (legtöbbször az egyetemen), akkor általában a következő monológ zajlik le a fejemben: "Jé, de szép/csinos/magas az a lány. Biztos valami jóképű pasija lehet és nagyon boldog. Kíváncsi vagyok, hogy milyen barátai vannak. Kár, hogy én nem való vagyok hozzá, mert szívesen leszólítanám és elhívnám valahova. Na mind1. [Nagylevegő, gyors léptek és gondolatok törlése]". Én vagyok realista vagy inkább önbizalomhiányban szenvedek és természetes, hogy egy pasi kinézetétől függetlenül is álmodozik a szép csajokról? Nem tudom, nekem utóbbi nagyon életidegen viselkedésnek tűnik. Mintha kintről bámulnád a Ferrari szalont, de totál időpocsékolás, mert sosem lesz esélyed akármelyiket is megvenni.

2016. nov. 17. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Ismerek olyan pasit, aki megfelel a kérdésedben leírt tulajdonságoknak mégis bomba nője van. Lehet sértegetni másokat de a külső nem minden.
2016. nov. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok se kifejezetten alacsony 174 kb, se kifejezetten csúnya de mégse volt még senkim és ezért azt érzem, hogy senkit se kaphatok meg és e miatt igen érzek lelki fájdalmat, főleg anikor egy párt látok együtt, és nem kell ahoz bomba csaj legyen 25F
2016. nov. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nem feltétlenül tartozok ebbe a férfi kategóriába, de értem a kérdést. Lényegében önbizalom hiány ez, mert, ha egy bizalommal kitömött srác lennél akkor ugye eszedbe sem jutna az, hogy egy ilyen nőnek nem kellhesz. De azért árnyaltabb a dolog, mert valóban különbséget lehet tenni olyan férfiak között akikre buknak a nők és olyanok között akikre enyhén szólva nem. Pont ahogy nőkből is vannak akikre 100-ból kilencvenen csorgatják a nyálukat és van akire épp, hogy valaki. Nem mondom, hogy lehetetlen eset ilyen férfi női szituációt összehozni, de nem túl gyakran látni ilyet.
2016. nov. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én magas vagyok, közepesen ronda és hát ez utolsót nem tudom, de sosem leszel az a torokhangon üvöltöző "a férfinek a homlokáva' kő' megállítanijja a szuronyt!" ember aki közben vidáman kortyolgat a Kőbányaiból (vagy Koccintósból)


Én nonstop lelki fájdalmat érzek, de nem (csak) emiatt. Ez is benne van de ez csak egy csepp a tengerben.

2016. nov. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Társkeresőn a külső a MINDEN, de annyira hogy ha nem vagy valami csúcs modell soha nem lesz párod, élőbe is kb 80%-ba igaz ez, csak az a külömbség hogy férfiaknál a külső mint olyan csak egy minimumot vár el, lányoknál meg annyira magas az elvárás, hogy ne egy semminek vegyenek, hogy soha meg nem ütöd, megse érdemlik a lányok hogy leállj velük.
2016. nov. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Mittommén válasza:
Szerintem te nem realista vagy, inkább lehet csak félsz nem? A kérdésedre válszolva pedig, a "ronda" pasik így merítenek önbizalmat. Igenis vonzó tud lenni ha egy férfinak van önbizalma és úgy megy oda vagy ír egy lánynak, hogy tele van önbizalommal, máris több esélye van a csajnál. Nekem az expárom eléggé ebbe a kategóriába esik amit te mondasz most, pedig szerintem nem vagyok egy kifejezeten csúnya lány. De ezt, fordított esteben is ki lehetne jelenteni, vagy meg lehetne kérdezni ha akarnánk. A nem olyan szép lányok mit érezhetnek mikor egy izmos és jóképű pasi után csorog a nyáluk? Szerintem csak vegyél egy mély levegőt és menj oda ahhoz aki tetszik. :)
2016. nov. 18. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A leírásod alapján egy normális fazonnak tűnsz és az a szomorú,hogy az ilyenek maradnak hoppon,mondom nőként.Ha egy bunkó,ronda Bochkor Gábornak összejön egy orvosi diplomával rendelkező,szép nő,te neked is van esélyed.Neki se azonnal sikerült,eleinte ő panaszkodott interjúkban,hogy mások elkapkodják előle a jó nőket.

Ráadásul arányaiban több Magyarországon az olyan nő,aki ad magára,így több a tűrhető kinézetű,mint férfiban.Nem véletlen,hogy 2-3 év alatt egy Erasmus-os mentortársamnak jött csak össze cserediák csaj,többnek nem.Még a litván ,meg a lengyel csajok is inkább a brazilokkal vagy másokkal jöttek össze.Mondjuk a kinézet egy dolog,mert a mentortársam,aki csajt szedett össze,az se egy matyóhímzés.Örülj annak,hogy ha teszem azt mediterrános kinézetű,de nem roma csajt akarsz,simán összejöhet vagy akár az ellentéte és egyikért sem kell másik országba utaznod.A magyar pasik legtöbbje nem,hogy csúnya,a személyiségük se a tipp-topp,úgy,hogy szerintem nyugodtan próbálkozz olyan lányoknál,akik szimpatikusak.Szóval,fel a fejjel!

2016. nov. 18. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem a magasságoddal van baj, hanem túlgondolsz mindent és nincs önbizalmad. Nem lehet rólad megmondani, hogy milyen ember vagy ránézésre. És most meg fogsz lepődni: A nőkről sem lehet! Tehát magyarán lehet, hogy egy "fullos" csaj akit magadban elkönyvelsz valamilyennek, teljesen más személyiség. Ha egy nő kevésbé szép attól pedig nem biztos, hogy jófej. A külső és belső tulajdonságok között nincsen összefüggés. (30/F)
2017. márc. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!