Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mikor tudok túl lépni rajta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor tudok túl lépni rajta?

Figyelt kérdés
Lassan fél éve szakított velem a párom. Nagyon szép volt, de nála elmúlt a szerelem. Egyik nap se könyebb. Minden pillanatba rágondolok, de nem akarok. Rengeteget sírok, és nagyon elveszetnek érzem magam. Tudom hogy túl kell lépnem mert ő már sose lesz az enyém. De mikor lesz könnyebb? Mit tegyek? Nem akarok belebetegedni.

2016. dec. 7. 20:05
 1/9 anonim ***** válasza:

MÁS NŐK!


vagy... férfiak. Nem tom.


De a lényeg, hogy szexelj mással.

2016. dec. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Gondoltam arra. Sőt volt esélyem egy fiúval lefeküdni. Irtó jó pasi. De mikor oda került a sor még a csóktól is undorodtam. :/
2016. dec. 7. 20:14
 3/9 anonim ***** válasza:
túléled ,ne félj.már csak pár hét van az évből.jövőre kutya bajod,ha mégis hívjál fel ,megvigasztallak.irtó helyesrendes vagyok.az ilyen vigasztalás a specialitásom.
2016. dec. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Volt ilyen velem is :))

Hidd el nem éri meg a sok siras stb

miert???

nincs ertelme.

Egyszer ugyis megtalalod az igazit :)

Es ne az legyen a cél hogy lefekudj valakivel.. hidd el egy éjszakas kalandbol se fog jobb kisülni.

2016. dec. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Épp ez hogy benne megtaláltam azt ami hiányzik belőlem. Vele önmagam lehettem. :) nem is tudnák bele menni. Mert olyan mint ha megcsalnám a saját szívem. :)
2016. dec. 9. 14:36
 6/9 anonim ***** válasza:

Épp ez hogy benne megtaláltam azt ami hiányzik belőlem. Vele önmagam lehettem.


Ez csak egy illúzió, a legtöbben nem szeretik egy kapcsolatban a kiszámíthatóságot és a harmóniát. Egymással küzdenek amíg az egyikük be nem hódol a másiknak vagy hosszú szenvedések után szakítanak. Nem érdemes foglalkozni az ilyen emberekkel.

2016. dec. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát figyelj... Nagyon hasonló szituban vagyok most amúgy.


Egyéb iránt én veled szemben férfi vagyok.


Ha gondolod leírhatod, hogy mi a helyzet.

De éppen én is gyászidőszakban leledzem, szóval megértelek...

2016. dec. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Engem tegnap dobott a párom,már az erem próbáltam elvágni,de nem sikerült,csak megkarcolódott.Nagyon elviselhetetlen a szenvedés.
2016. dec. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ha gondoljátok ti is írjatok le hogy let szakítva veletek, és hogy éltetek túl? :/
2016. dec. 11. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!