Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lépjek túl az exemen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl az exemen?

Figyelt kérdés

5hónapja szakítottunk, közös megbeszélés alapján. Sok volt a vita, én úgy éreztem, hogy jobban szeretem őt, és ő ezt kihasználta. Rengeteget sírtam miatta már a kapcsolatunk alatt is, de sose csaltuk meg egymást, és egymással feküdtünk le először. Első nagy szerelem mindkettonknek. Sok volt a féltékenykedés, ő akkoriban nem becsült meg, nem úgy bánt velem ahogy egy nővel kéne. 2,5 hónappal szakítás után felkerestük egymást, ő addig is keresett, csak én szerettem volna elfelejteni. Akkor beszelgettunk par napot, de a végén én mondtam, hogy nem szeretnem újra átélni azt. Akkor is sírtunk mindketten egymás előtt, hatalmas volt a vonzalom, többször is lefeküdtünk egymással szakítás után. Én egyetemista vagyok egy másik városban szeptember óta, ugyhogy nem is látjuk egymást, csak hétvégén jövök haza. De még mindig nagyon hiányzik, amikor visszautasítottam akkor is szerettem, es meg mindig szerelmes vagyok belé, csak azt az allapotot ami a kapcsolatunk alatt volt, nem szerettem volna. Ahol egyetemre jarok, van egy fiú. Kedves, aranyos, helyes, megbecsülne, érzem rajta hogy mindent megtenne értem, de még mindig az ex barátom hiányzik. Pedig nagyon rendes srác a másik, mellette nem érezném azt, de hiába próbálkozik, meg próbálom megszeretni nem megy, nem akarok tőle semmit. Tehát nem maga az hiányzik, hogy valakim legyen, hanem ő.

Nem tudom mi van vele, elvileg nincs senkije még. Nem is tudom, lehet hogy már el is felejtett.

Valami tipp, hogy konnyebben felejtsek? Szívesen meghallgatok hasonló történeteket, tanacsokat!

20/L (több mint egy évig voltunk együtt, előtte pedig fél évet kavargattunk)

Bocsi a hibakert, telefonról írok.



2016. dec. 9. 22:54
1 2
 11/12 kolosszus22 ***** válasza:

Amig nem zártad le magadban az exet, addig ne is gyere össze senkivel, mert addig senki más nem lesz jó neked.

Ez olyan dolog h lehet találkozol az exednél sokkal jobban hozzád illő emberrel akivel boldogabb és jobb kapcsolatod lehetne, de mivel még a régin emészted magad így gallyra megy az újjal is, mert nem vagy rá nyitott. Szóval adj időt még magadnak, és majd szépen elmúlik a dolog. Egyébént az egód is biztosan közrejátszik h nehezen lépsz túl, hiszen veled szakítottak, te szeretted, ő pedig eltolt magától, úgy érzed nem voltál elég jó neki, ez nehezít a dolgon.

29F

2016. dec. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Az nem egy program, hogy felejtsél... ott marad az életedben, ahogy volt a szerelemmel, a hazugságaival, azzal, ahogy kihasznált, stb.

Nem értem ezzel az új fiúval mi a bajod... ha nem lesz párkapcsolat, akkor szerinted felejtős?

Barátod volt valaha, vagy szerinted az embernek egy kötődése legyen a világhoz: a párja, a többi értelmetlen, felesleges, erkölcstelen?

Ilyesminek látlak - nekem az nagyon fals.

8meg azzal jár, amitől szenvedsz)

2016. dec. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!