Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért ilyen nehéz elengedni/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz elengedni/ elfelejteni a másikat, hogy fél év után sem megy?

Figyelt kérdés

Egy éves kapcsolatom volt, de komolynak gondoltam.

Megalázott, semmibe vett, hazudozott, megcsalt.

Gondolom hamar elfelejtett.


Tudom hogy szar ember, tudom hogy nem akarok tőle semmit. El akarom felejteni. Mégis fél éve minden nap eszembejut. Lehet hogy csak pár pillanatra,de akkor is eszembejut bizonyos dolgokról.


Egy barátnőm már egy éve kínlódik így, igaz az komolyabb és hosszabb kapcsolat volt.


Más is így van vele?


Hogyan felejtsem el?

Azt hiszem csak egy másik kapcsolat fogja elfeledtetni, de az még nincs. Pedig szeretném ha lenne.


2016. dec. 11. 11:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyet hamar elfelejtettem, kiábrándító. Ha nem megy alapjáraton, akkor rá kell koncentrálni arra, mekkora tahó.


Új kapcsolattal lehet felejteni, akkor azokra az élményekre gondolsz, nem a régire. Még ha eleinte nem is, és nehezebb.

2016. dec. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Az új kapcsolat nem megoldás

Úgy tudsz túllépni ezen ha megbocsátasz neki. Saját magad miatt fontos, hogy így tegyél.

2016. dec. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De hogy lehetne ezeket megbocsátani?
2016. dec. 11. 11:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Megbocsátani? Azért papucsnak nem kell lenni. El kell felejteni, ezt magadban kell lerendezni. Ha a fentieket művelte veled, akkor nem értem miért olyan nehéz ez. Nyilván teljesen elfelejteni nem fogod.
2016. dec. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Megbocsájtás alatt azt értem, hogy ne érezz haragot(vagy bármi negatívat), ha eszedbe jut. És ez a nehéz. Egészen addig nem leszel túl rajta, hiába vagy együtt mással

Nem jó magadba temetni, inkább dolgozd fel

2016. dec. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
majd megy 2 és fél év után
2016. dec. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
5) de hogyan?
2016. dec. 12. 05:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!