Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Párok akik hosszú ideje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok akik hosszú ideje vannak együtt, gyerekük is van szerelmesek vagytok még? Vagy egy idő után már kötődés, ragaszkodás, megszokás van már?

Figyelt kérdés
Az már rég rossz ha nem êrzik az igazi szerelmet?
2014. jún. 13. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

Már sok ilyen kérdés volt és mindig lehurrogtak :)

De mi 13 év után is szerelmesek vagyunk. Persze van kötődés és ragaszkodás is, de nem "csak" szeretet, hanem rendes vágy, szerelem is van.

Voltak viszont hullámvölgyek, amikor nem éreztem annyira a szerelmet vagy ő nem érezte (ez nem mindig esett egybe), de szerencsére eddig mindig sikerült megoldani a problémákat és új lendületet adni a kapcsolatunknak.

2014. jún. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem teljesen normális ha egy idő után a szerelmet felváltja a szeretett. Szeretem mert gyerekeim anyja, apja, számíthatók rá stb,
2014. jún. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
nálunk is vhogy úgy van,ahogy az első írta,bár mi meg "csak"8 éve vagyunk együtt..de az első gyerek születése óta szinte nonstop(itthonról dolgozik)én is elgondolkodtam már párszor ezen,h mennyi rész megszokás,és mennyi a szerelem,de ha mondjuk pár napra el kell utaznia,kb. úgy várom haza,mint tini lány a második randit...szóval én úgy gondolom ez még mindig szerelem..újra és újra
2014. jún. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
11 év,1 gyerek,és őszintén szeretem.Hogy most ez még mindig szerelem vagy csak "sima" szeretet,azt nem tudom,de nem is szoktam analizálni a dolgot.Szeretem és kész%!
2014. jún. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Csak azért, hogy legyen ellenpélda is :D :(

11 év, 1 gyerek után... Imádtam a páromat, ő volt az abszolút minden... Mióta a gyerek megszületett, egyre laposabb az egész, sőt, mára csak a viták vannak. 3- és fél év alatt 1x voltunk fél órát koncerten, amúgy MINDIG MINDEN a gyerekről szól.. Ha véletlenül tudunk kicsit beszélgetni, akkor vagy a problémák, vagy a gyerek a téma :(

Tegnap pl mondtam neki, hogy jó lenne, ha kicsit velem is foglalkozna. Erre ő idegesen: Miért, mi vagy te? Kislány, hogy foglalkozni kelljen veled? :O Mondanom sem kel, közöltem vele, ha lesz melóhelyem, elköltözök.. ( az a nagy gáz, hogy egyre komolyabban gondolom ezt, közben meg bűntudatom van..) , úgy sírtam álomba magam... Most pl úgy volt, hogy 2x megyünk pár napra pihenni ( az olcsó kategória, tehát kemping, sk kajával) , de már ebből is lemondhatok a másodikról... Ölelés, közös filmezés, stb, már régóta, kb 2-2 és fél éve nincs.. :( Nekem már lassan a ragaszkodás sem lesz meg... Régen alig vártam, hogy hazaérjen, lassan az sem izgat, ha fél órával később jön...Szülés óta teljesen egyedül érzem magam, addig vagyok boldog, míg délután suliban vagyok...

2014. jún. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
azóta hogy alakult az élet?
2021. okt. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!