Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Alig van velünk a párom én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alig van velünk a párom én fújom fel a dolgot? Másnál is így van?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy 2 éves babánk (nem közös) De sajátjaként szereti, gondol rá.

A lényeg h már 1 éve vagyunk együtt (de több ideje ismerjük egymást)


Nem költöztünk még össze. Ő a szüleivel lakik (31 éves)

Sokat dolgozik ez azt jelenti h reggeltől este 5-6ig. Hozzánk csak hétvégente jön, ritkán hétköznap is (40km a távolság)

Ebből már többször vita volt h alig van velünk a kicsike is nagyon ragaszkodik hozzá mindig kérdezi h hol van, én meg mondom h dolgozik...

Szóval a páromnak a válasza : más is így van, kollégái is alig látják a gyereket mert dolgoznak..

Jó de mondom ők együtt is laknak.. Azért az is számít valamit, nem?

Erről sose tudunk dűlőre jutni :( azt mondta majd MAJD össze költözünk (pedig itt is el férne csak hát ez panel, nem szereti) én se de egyelőre ez van! Szerintetek csak én fújom fel ezt a dolgot h tényleg alig van velünk? Van mikor hétvégén is el megy dolgozni. (persze kell a pénz mondjuk jól is keres) De néha kéne mérlegelni h család vagy meló.. Nem? Sztem nem sokat kérek tőle. Ennyi idő után nem kellett volna már változnia a helyzetnek? Vagy meddig várjak még ezzel? Ötletek vélemények tapasztalatok bármi jöhet :)



2015. szept. 26. 17:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lesztek család, ha összeházasodtatok, vagy legalább élettársak vagytok. Addig csak együtt jártok, ha mindkettőtök ráér, akkor találkoztok.
2015. szept. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Hát kb én is így érzem.. Igazad van..

Csak nem tudom h ő mikor fog lépni már, ha egyáltalán lép.. Vagy meddig várjak még ezzel, hiszen a pici is egyre jobban kötődik hozzá :/

2015. szept. 26. 18:23
 3/12 anonim ***** válasza:
59%

Szia.

Negyven kilométerről ne csodálkozz ha nem megy hétköznapokon.

Nem tudom mit dolgozik, ott kellene hagynia azt a munkahelyet ha össze költöznétek? Mert ha igen, vagy macerás lenne a bejárás , lehet ez is visszatartja a döntésben. Fél a munkahely váltástól esetleg ha ott kell hagynia, lehet úgy van nem találna olyan jót , meg nem is fizetnék meg. Gondolom ez egyfajta kényelem is számára, hétköznap csak a munkájára összpontosíthat, hétvégén meg veletek van. Én leülnék vele , elvinném valahova, nem otthon , és konkrétan körbe kérdezném ezeket a dolgokat. Akar e egyáltalán összeköltözni vagy ez így kényelmes neki? Mit gondol erről az egészről? Elmondanám hogy én mit gondolok róla....megemlíteném esetleg hogy ez már így nem sokáig fenntartható állapot, kifejteném részletesen hogy én hogy látom a dolgokat.

2015. szept. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Igazad van.

Kocsival jár főnöke fizetné is a benzin költséget.. De ezek szerint valóban csak a kényelem a szempont neki! Legutóbb azt mondta h majd jön gyakrabban kb 3 naponta..

(ja hozzá kell tennem h babát várok tőle) ÉS még ennek ellenére sem akar lépni:/

Nem tudom mitévő legyek... :(

Mérges és szomorú is vagyok egyben..

2015. okt. 31. 20:26
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy a felesége sem nézné jó szemmel ha összebútorozna veled!

Erre nem gondoltál?

Hogy két lukra játszik?

2015. okt. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Az 100% h nem.

Sokszor beszélünk telefonon mikor nincs itt, meg küld képeket h miket csinál (pl hétvégén meló közben)

2015. okt. 31. 20:36
 7/12 A kérdező kommentje:

Amúgy tényleg ennyire sok ez a 40 km? :O (fél óra kocsival)

Olvasom más 'távkapcsolatát" és ott 100-300 km-ről beszélnek... Szóval kicsit felfoghatatlan h a mi kapcsolatunknak miért is "kell" távkapcsolatnak lennie ha fél óra út választ el minket :/

De elég valószínű h tényleg csak a kényelem számít neki :(

2015. okt. 31. 20:44
 8/12 anonim ***** válasza:
59%
Te magad vagy számára a kényelem. Hetente ürítkezik, anélkül, hogy ezért olyan lelki kríziseket kéne átélnie, mint amilyenekkel egy szerelem járhat. Neki nagyon is jó így, és elhiheted, hogy nem sürgős neki a változás.
2015. okt. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát ha tényleg nem képes lépni, akkor lehetséges h igazad van (sajnos) :/
2015. okt. 31. 21:11
 10/12 omba ***** válasza:

Nekem eléggé abszurd... várhatnátok a közös gyereket, de neki kényelmetlen a panel....

Nálunk tulajdonképpen a 9 hónap hozta meg a szerelmet, az összetartozás érzését.

2015. nov. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!