Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért jó még egyszer belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó még egyszer belém rúgni szakítas után?

Figyelt kérdés

Legyen annyi elég, hogy azért szakítottunk, mert a srác egy bunkó. Enyhén szólva.


Amikor szakítottunk rá 1 napra már kijött belőle minden, amit a kapcsolatunk alatt nem mondott el. Kezdve ott, hogy szerinte nagyon undorító minden, ami a testemen van. Az is, hogy szeplők vannak az arcomon. Az is, hogy olyan dagadt vagyok, mint egy tehén (56 kg vagyok amúgy..). Az is, hogy nem lehetett velem semmit sem kezdeni az ágyban és közben a szerinte ronda mellemet is kellett látnia.

Ezután azzzal jött, hogy össze kellene jönnünk megint, csak ezt a frusztrációját akarta kiadni, de most már tudom a problémáját és szeretné, ha megint összejönnék. Természetesen nemet mondtam, mert egyrészt ami nem működött, az másodszorra sem fog. Másrészt megvolt az oka, hogy miért szakítottunk. Pont ez a viselkedés.


2016. dec. 21. 18:56
 1/3 anonim válasza:
78%
Ezeket szerintem pontosan azért mondta, hogy ha már szakítasz vele, akkor ne csak neki fájjon, hanem essen sz*rul neked is. Igazi bunkó, kb hasonló helyzetben vagyok én is. Egy percet nem érdemel meg, hogy még mindig foglalkozz vele!
2016. dec. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
30%
ronda a melled?
2016. dec. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Szergej55 ***** válasza:
44%
Miért romlott meg a kapcsolat? Az többet mondana ennél.
2016. dec. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!