Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti hogyan tudjatok feldolgozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan tudjatok feldolgozni hogy vége? Képtelen vagyok továbblépni.

Figyelt kérdés

Szakítás után vagyunk már régen, de még mindig nagyon hiányzik. Pedig még kapcsolatom is volt azóta.


Zokon esik h ennyire eltávolodtunk és már a barátság is eltűnt. Pedig eggyütt nőttünk fel.


Ilyenkor meg aztán főleg rosszúl vagyok, ami miatt még szánalmasnak is érzem magam.


2016. dec. 23. 10:59
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
én hiphop feldolgoztam azt, hogy vége köztetek.ez nem nehéz nekem,mert nem is ismerlek.😂
2016. dec. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

tartok tőle, hogy hamarosan rám si ez vár. igaz mi nem együtt nőttünk fel, de soha soha nem volt még ilyen barátnőm mint ő.

2.5 év együtt, kb 1 év együttéléssel, de most meghalóban a dolog.

Hogy dolgozom fel: fogalmam sincs.

Legjobb az amit te is tettél hogy másik kapcsolatba menekülsz, de sajnos az is csak ideig-óráig megoldás..:(

25/F

2016. dec. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Fuhh öreg látom az én problémám semmi a tiédhez képest.
2016. dec. 23. 11:27
 4/7 A kérdező kommentje:
Masodik. Hat nem tudom nekem egy pillanatig nem volt megoldas az új kapcsolat. Ezert is lett vege. Azert kitartás !
2016. dec. 23. 11:29
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
akkor ne lépj tovább.egyhelyben is toporghatsz.😂
2016. dec. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

bwáhwáhbháhá hogy te milyen nagy arc vagy. Bár én lennék ilyen, kár, hogy engem anyámék nem suttyónak neveltek anno :(


Más keserén nem vicceskedünk öcsi ;) (mai jócselkedet, megvolt, tanítani valami újjat egy bőlcsődésnek)

2016. dec. 23. 13:21
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
ne légy ilyen búval ba szott.igyál egy sört,itt az év vége .ez még nem a világvége.annyi nő van mint szemét.
2016. dec. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!