Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha minden rendben volt köztete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha minden rendben volt köztetek, de azért lett vége a kapcsolatotoknak, mert más volt a jövőképeket, hogy tudtátok feldolgozni? Mi lett a kapcsolatotokkal?

Figyelt kérdés

Sokat veszekedtetek mire szétmentetek vagy hogyan lett vége? Hogy tudtátok feldolgozni?

Nekem most egy tökéletes kapcsolatom van, tudnék is várni rá, a srác viszont el akar hagyni. Nagyon nehéz feldolgozni! Nem sok ilyen szaladgál, abba sem akarom hagyni, ő viszont szerintem nagyon úgy tűnik, hogy igen.

Akinek volt ilyen az válaszoljon!

25N


2015. máj. 12. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez tiszta sor, egyfelől tökéletes nincs, de ha lenne ez akkor sem az a kategória lenne.


Ha más irányba tervezitek az életetek folyását akkor nyilvánvalóan nem passzoltok egymáshoz. Persze jól ellehettek, lehet közös érdeklődési körötök, lehet jó a testiség, de ha alapvetően más céljaitok, más terveitek vannak akkor kár erőltetni.

2015. máj. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Minden tökéletes ezen kívül, nincs féltékenység, olyanokat tesz, amiket mástól kikönyörögni sem lehetett és a legtöbb nő álmodna róla. Nagyon is szeretem.

Ez az egy probléma van, semmi más. És mondom, én tudnék alkalmazkodni, várni rá vagy utána menni, de nem akarja.

Veletek hogy volt? És hogy dolgoztátok fel?

Az eszemmel, racionálisan én is látom, de ezt nagyon nehéz feldolgozni! Ehhez segítségként szeretnék történeteket, hátha segít valamennyit.

2015. máj. 12. 22:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem mondom, hogy minden tökéletes volt, de tiszteltük egymást, és igyekeztünk nem piszkálni a másikat azért, amilyen, ez többé-kevésbé össze is jött. De nagyon különbözőek voltunk, mindenről és mindenkiről mást gondoltunk, ha ritkán megegyezett valamiben a véleményünk, teljesen ledöbbentünk. Egy ideig ez a sok különbség nagyon izgalmas volt, de aztán már mindketten szerettük volna, ha a másik közelebb áll hozzánk gondolkodásban, ezért szakítottunk.

Nem tudom, hogy sikerült-e már túltenni magam rajta. Egyikünk sem hibázott semmiben, ez a tudat hol vigasztal, hol elszomorít. Viszont úgy gondolom, nem véletlenül jutottunk erre a döntésre, ha akkor ez tűnt a helyes útnak, akkor biztos ez is volt.

23/N

2015. máj. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha te kompromisszumkész lennél, ő nem, akkor nincs mit tenni, sajnos nem akarja eléggé...
2015. máj. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm 3-as!

Ezzel én is tisztában vagyok, amit az 1-es és a 4-es ír, de PISZOK NEHÉZ feldolgozni és felfogni. Ebben szeretnék segítséget.

2015. máj. 12. 23:23
 6/6 anonim ***** válasza:

Anno 4és fél év együtt járás után egyszer azt mondta a srác, hogy lehet nem is én vagyok neki az igazi :O rosszul esett.... aztán jött a többi, kaptam ajándékba gyűrűt, de nem eljegyzésit(ezt kikötötte)..... nem akart még jópár évig házasodni....gyereket is majd csak 30 éves kora után.... én szerettem volna ezeket már. Összeköltözésről hallani se akart. Ő 23, én 25 voltam akkor.

Sírva hagytam el.... a mai napig szerintem nem hevertem ki..... mert NEM értettem. Sose veszekedtünk.

Azóta se felesége, se gyereke, pedig 12 év telt el....

nekem egy fiam van, az életem értelme :)

Sajnálom kedves kérdező! nagyon rossz érzés lehet, ha neked ő a mindened..... :(

2015. máj. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!