Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek hogy jol dontsek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy jol dontsek?

Figyelt kérdés
21eves vagyok.majdnem 5 éves kapcsolatom ért véget 3 hónapja. Az utóbbi fél év katasztrófa volt... nem törődött velem, teljesen elhanyagolt. Fontosabb volt számára a munka. Rengeteget veszekedtünk, szükségem volt rá,mivel egyedul laktam epp, a szüleim a kórházat jartak.szinte soha nem voltak itthon. Nehez volt fel dolgoznom hogy édesapám gyógyíthatatlan beteg.es o nem támogatott nem költözött hozzam...minden segítséget a barátaimtol kaptam meg...a vege szakítás lett...mar nem birtam tovabb...ugy ereztem nagyon gyorsan lépnem kell.....most lehetne egy masik ember aki tisztel, törődik velem es imád....de mindig a volt baratomra gondolok, akinek eszebe jutottam...es azt mondta mindent visszacsinalna ha tudna......de en kozben elkezdtem valamit a masik fiuval....es most teljesen ossze vagyok zavarodva....
2016. dec. 24. 15:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Mérlegelj. Megéri újrakezdeni a volt barátoddal? Ha bizonytalan vagy, ne kezdj bele, mert csak még fájóbb lesz belátni, hogy ismét nem működik. Az "új" srác milyen? Jobban el tudnád vele képzelni a jövődet?

Velem szakított a barátom február végén, mert nem működött a kapcsolat, sok volt a veszekedés. Aztán egy hónappal utána összefutottunk, megbeszéltünk mindent, és sírva mondta, hogy szeretné újrapróbálni. Én nem akartam, de nem volt kilátásban új pasi, így belementem. Most azt mondom, nagyon jó döntés volt. A kapcsolatunk sokkal jobb, szinte 180 fokos változáson ment keresztül. De sajnos nem minden férfi ilyen. A volt barátod ilyen lenne?

20N

2016. dec. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A bajban egyedül hagyott. Ezután van még min gondolkodni?
2016. dec. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Csak ahog lattam rajta tenyleg nagyon megbánta es sirva kerte hogy bocsássak meg neki....elmondtam neki hogy kozben nekem lehetne mas is ha akarnám...azt mondta hogy rosszul esik neki, hogy probaltam továbblépni es hogy a szakítás utan amikor próbáltunk békülni nem akartam neki esélyt adni ennek a srácnak pedig adnék.....de ha az eszem szerint döntők azt mondja h adjak egy esélyt az uj srácnak mert megérdemli. De a szivem meg mindig a volt baratome. Es meg csak leirni is faj hogy volt...volt hogy ugy ereztem a sok veszekedes utan hogy nem kell nekem ez a fiu, de amikor csillapodik a düh teljesen mas erzesem van....

De viszont azt is el kell mondanom hogy az uj srác teljesen megtud nyugtatni...minden körülmények kozott megtud mosolyogtatni...nem fekudtem le vele, mert nem erzem ugy hogy meg tudnam tenni...ezt is becsüli bennem....

2016. dec. 24. 21:28
 4/8 kolosszus22 ***** válasza:

Én meg azt mondom, hogy a legjobb az lenne ha egyikksel sem kezdenél!

Az új srácot hagyd, semmi értelme vele úgy összejönnöd h nem vagy túl az exeden, még mindig az exhez kötődsz érzelmileg, csak szegény újat szivatnád meg és nem hinném h megérdemli.

A régit meg te tudod, adhatsz a dolognak még egy esélyt, de ne csodálkozz ha a vége majd ugyanaz lesz.

2017. jan. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a régi nem érdemel meg téged, az újat meg te nem. De te még változtathatsz. Kutyából nem lesz szalonna. Cserbenhagyott. Ha valaki szeret az az egyik legfontosabb dolga, hogy támogasson. Nem feltétlenül összeköltözéssel, de álljon melletted.
2017. jan. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ott hagyott a bajban ha adsz neki egy ujabb esélyt ezzel csak azt mutatod meg az exednek hogy ő mindíg szàmíthat ràd ha szomorú és magànyos és mindíg tudni is fogja de ahogy visszasirja magàt megkap és kezdi előröl de szêpen lassan !Az új pasi sztem megbízhatóbb de ha nem vagy túl az exeden sztem nem érdemes így belekezdeni mert érezni fogja hogy még az exedet szereted és ő idővel többet akar majd tőled !
2017. jan. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Meg én a helyedben nem ugornék az exhez ha szeret akkor bizonyítson és majd elvàlik hogy téleg szeret vagy csak pàr dugàsra kellettél sztem csak mond meg neki hogy lazakapcsolatot akarsz és majd làtod hogy ő mennyire lessz kitartó !
2017. jan. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Picur888 válasza:

Szerintem az új srácot válaszd..

A volt barátod, ha már egyszer cserbenhagyott, van rá esély, hogy megint igy lenne.. sok sikert!

24/N

2017. jan. 7. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!