Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csináltatok az extől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináltatok az extől kapott ajándékokkal, közös képekkel szakítás után? Van aki 1-2 képet meghagy, mondván "ő is az életem része volt"?

Figyelt kérdés
2016. dec. 29. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ami értékes,használható megtartom a többit kidobom!😂
2016. dec. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem törlök minden emléket és fényképet, mert nem fogom letagadni, hogy ismertem. Főleg úgy, hogy nekem nem ilyen egy-két hetes futó kapcsolataim vannak, hanem több éves, tartós párkapcsolatok. Nem fogok úgy tenni, mintha meg se történt volna 5 év.


Az ajándékokat akkor adom vissza, ha pl. ékszerről van szó, és nincs po.fám megtartani egy 8 hónapos kapcsolat után...

2016. dec. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól függ h lett vége a kapcsolatnak. Ha csúnyán és többnyire ő volt a hibás akkor amit lehet elajándékozok, a többit pedig a kukába dobom. 25f
2016. dec. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bedobozolva, padláson van minden.
2016. dec. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A nyakláncot és a fülbevalót bevágtam a legzsúfoltabb szekrénybe...azóta se találom.😃
2016. dec. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kézzel fogható dolgok közül volt, amit tovább adtam, van egy könyv, azt megtartottam, mert érdekes s volt amit eltüzeltem... (Örizgettem pl színház, mozijegyeket). Gépről a fényképeket kiírtam, cd-n vhol megvannak...

Több éves kapcsolat volt, szóval letagadni nem fogom, de hű, de büszke sem vagyok rá.

2016. dec. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A mostani szakitás után úgy érzem, őrá emlékezni akarok. A tőle kapott dolgokat megtartom, a képeit is. Úgy, mint emléket egy számomra drága és különleges emberről. Ő az első akiről megtartok dolgokat.
2016. dec. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!