Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Sikersztorik! Volt akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikersztorik! Volt akinek sikerült végül?

Figyelt kérdés

18 évesen jöttünk össze az első komoly barátommal, ennek 3 éve. Neki már volt egy kapcsolata előtte, de azt mondta, hogy össze se lehet hasonlítani a kettőt, velem úgy érezte, hogy tényleg ez a szerelem. Csakhogy az idő múlásával kiütközött, hogy nem igazán illünk össze, elég sok volt a súrlódás, keveset is találkoztunk, aztán egyik napról a másikra már nem is igényeltük egymás társaságát és vége lett. Egy hónapra rá újra akarta kezdeni mert rájött hogy nem akar elveszíteni, húztuk még 1-2 hétig de utána én végleg lezártam. Nagyon fájdalmas volt, ő is sokat szenvedett, mondta hogy fél, hogy én vagyok neki az igazi és nem talál még egy ilyet, mint én. De nem akartam, hogy az legyen, csak azért akarja újrakezdeni mert nem akar egyedül lenni.

Hihetetlen mértékű vonzalom és megmagyarázhatatlanul mély kötődés alakult ki közöttünk, ami még a szakítás utáni pár találkozáskor sokszorosára is erősödött. De már több hónapja nem beszélünk. Most persze itt van a remény, hogy majd pár év múlva, ha mindketten változtunk és értünk majd valahogy újra egymásra találunk egyszer, valahol...

Erre lennék kíváncsi, hogy nektek volt-e már ilyen, hogy pár év után/pár hónap után újra felbukkantatok egymás életében a nagy szerelmetekkel és sokkal jobb szintre tudtátok emelni az egész kapcsolatot, új lappal indítva még többet ki tudtatok hozni belőle?

Nemet, kort is írjatok. :)



2017. jan. 3. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

Jajj de szép.. Elmorzsolok egy könnycseppet... Ez olyan szép... Böüüüü...


És most énekkar!!!


"Meseautóban színezüst erdők során

Repülünk a szívünk tavaszán.

Arany országút csillogó gyémánt porán

Repülünk a mesék kocsiján.

Fenn az égben az angyalok vigyáznak ránk

És a sors fogja tán a volánt.

Csupa boldogság vár ezután rád és rám

A mesék meseszép kocsiján."


Ez is jó volt, na még egyet!


"A kókuszpálma lombja alatt ücsörög a maki..." és/vagy "Her name is Rio and she dances on the sand...!!!"

2017. jan. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy az ilyen szellemes kommentelők máshol csillogtassák meg a copy-paste tudásukat. ;)
2017. jan. 3. 14:18
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

#2


Igen, a Bank ajtajára is ki van írva "kérem bankrablók kíméljenek" és a postaládán a "reklám anyagot nem kérek" felirat is grancia arra, hogy mindenki más a sajátját is oda dobja. :D Ahol régen laktunk ott mindenki a "reklámanyagot nem kérek!!!" emberkéhez dobált minden, csak úgy lógtak ki a bohócújságok a nyílásán :D

2017. jan. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első te nagyon hülye. :D :D
2017. jan. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kolosszus22 ***** válasza:
Biztos előfordult már ilyen is ritkán, de sokkal valószínűbb, hogy a sok év alatt találsz egy jobb, hozzád illőbb embert, akivel tényleg működni fog minden.
2017. jan. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Első rajtad röhögök egy 10 perce, jó beteg vagy :D:D kérdező: nekem is volt ilyen,még levelet is írtam neki, hogy meglátja egy év múlva ilyenkor is rá fogok gondolni,érzi majd blablabla, ez volt 3,5 éve... 2,5 éve együtt vagyok a TÉNYLEG hozzám illő, rózsaszín köd nélküli igazimmal :D:)))

24L

2017. jan. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!