Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Akik több éves kapcsolatnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik több éves kapcsolatnak vetettek véget, volt előjele vagy csak úgy hirtelen jött?

Figyelt kérdés
4,5 éve vagyok együtt a párommal, minden remek köztünk, komolyan, havi max 1 kisebb veszekedés, tényleg a problémák száma erősen a nullát közelíti de mégis sok helyen hallom hogy 4-5-6 év kapcsolat után szétmennek és kicsit félek. Én úgy érzem ez egy stabil kapcsolat és azt hittem ennyi idő után már általában együtt maradnak az emberek de nem ezt látom. Akik ennyi idő után szétmennek miért teszik? Olyan miatt ami eddig is gond volt de csak most léptek vagy közbejön valami teljesen váratlan ami szétszedi az egészet?
2016. dec. 28. 18:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet egy folyamat, elhúzódó szőnyegalásöpréssel, de lehet egy váratlan esemény is, vagy ezek kombinációja.
2016. dec. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Anyám egyik volt főiskolai csoporttársnőjét 20 év házasság után hagyta el a férje.

Szokott előzmény lenni, csak általában a szőnyeg alá söprik, mentegetik a helyzetet, nem gondolják elég nagy problémának, aztán egyszer csak robban.

2016. dec. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!