Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exem újra felvette velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem újra felvette velem a kapcsolatot 5év után. Pillanatnyilag nincs senkim, de nem tudom bízhatok-e benne? Mit javasoltok?

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk lényege, hogy jó 10 éve ismerjük egymást közös baráti társaságból. Az egyik közös ismerőssel járt évekig(a srác nem közeli ismerős) majd a srác félrelépett és ezért szétváltak. Kölcsönösen kerestük egymást, kb 3 hónapig voltunk együtt(egy tengerparti nyaralás), életem egyik legboldogabb időszaka volt, de sajnos vége lett. A leányzó egyik nap leült velem szemben és közölte, hogy két tűz közé szorult, mert az EXe nagyon teper, hogy visszaszerezze, megkérte a kezét és nem tudja mit csináljon. Egy szó sem jött ki a torkomon, férfi létemre elsírtam magamat és távoztam. Igent mondott neki, volt esküvő és lehúztak 5 évet együtt, született egy kislányuk. Most válófélben vannak, a papírokat már beadták, mástól is ezt hallottam.

Szóval beszéltünk már telefonon, és belementem a találkozóba. Az utolsó beszélgetésünk óta nem láttuk egymást. Az egyik barátom szerint az első pillantás mindent visz, ha még mindig olyan szinten vonzódok hozzá mint régen, akkor úgy is levesz a lábamról, elég jól ismer.

Amikor felhívott boldog voltam, most inkább félek, nem akarok csalódni benne, és azt sem szeretném, ha Ő csalódna bennem, már nem azok az emberek vagyunk mint 5 éve.



2016. febr. 29. 08:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Találkozzatok, érezzétek jól magatokat. Ha szóba kerül, beszéljétek meg a történteket. A többi pedig alakulni fog magától, hidd el. Mivel nem konfliktussal váltatok el még bármi lehet köztetek normális esetben a jövőben.
2016. febr. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Tehát mikor két tűz közt volt a másikat választotta. Most,hogy ott pofára esett kipróbál téged is. Végülis nincs veszteni valója.

Neked van?

2016. febr. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nekem ez nagyon "Ha nincs ló, jó a szamár is" helyzetnek tűnik. Én tuti nem vágnék bele megint egy kapcsolatba vele, meg ugye ott a gyerek is.
2016. febr. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Ki masra is gondolhatott volna ha gyerekkel van. Ilyenkor elegge ugy ereznem h lusta keresni pasit es akkor mar gyerunk vissza a jo regihez. Keressen gyerekkel maganak vkit, en igy lennek vele sajnos, ha egyszer kidobnak akkor nagyon teperni kellene nalam h bizzak benne. De te erzed, te eleted, te dontesed, nem akarok beleszolni, nem ismerem.
2016. febr. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
73%
Bizony lehet fèl,hogy kisgyerekes anyukakènt egyedül marad.Öt èvig mièrt nem keresett?Csak anyit,hogy mi van veled?Èn biztos nem kezdenèm vele ujra.
2016. febr. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
*annyit
2016. febr. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Amikor felhozta a dolgot még azt sem vártam meg mit mondana, sajnos olyan váratlanul ért, hogy kiakadtam és otthagytam egy szó nélkül, mondhatni megkönnyítettem a döntést.

Szándékosan nem kerestem a társaságát, a közös baráti társaságot otthagytam, mert nem akartam mással látni. Volt olyan közös barát akivel mindketten tartottuk a kapcsolatot(Nő),és így értesültem a dolgokról, esküvő, gyerek, válás, stb.

2016. febr. 29. 09:19
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Válaszodból az jön le te már döntöttèl,akkor mi itt a kèrdès? Próbáld meg,ha neked jó ez igy ,nem zavar ha más gyerekèt neveled.Csak nehogy az legyen ,hogy vissza megy kèsöbb az exhez megint.
2016. febr. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Kisgyerekes anyukák, akik hoppon maradtak, nagyon ragadósak. Ilyenkor nem nagyon válogatnak, én önbecsülésem nem engedné, hogy egy ilyennel összejöjjek, kivéve, ha papucs akarnék lenni. Szerintem keress egy új nőt.
2016. febr. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Annyiban döntöttem, hogy találkozok vele,de azon kívül még teljesen pártatlan vagyok. Annyi biztos, hogy az elején hallgatni fogok...igazából nincs mondanivalóm számára, illetve ami van, azt még egy jó ideig magamban tartom. Arra vagyok kíváncsi mit akar mondani,mert ha csak annyit mond hogy sajnálom és legyen minden a régi, akkor nem lesz hosszú beszélgetés.
2016. febr. 29. 09:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!