Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az büszkeségem miatt elveszíte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az büszkeségem miatt elveszítettem a barátnőm? Vissza tudom szerezni?

Figyelt kérdés
Az exem novemberben szakított velem de utána még kavargattunk. Bocsánatot kért tőlem és újra akarta kezdeni amire én is nagyon vágytam de azt akartam,hogy még pedálozzon egy picit. Tegnap mikor találkoztunk meg már közeledett egy férfihez (elmentünk együtt bulizni,mert egy baráti társaságban vagyunk). Engem akar féltékennyé tenni,vagy a hülyeségem miatt elveszítettem? 21/F

2017. jan. 7. 15:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
76%
Szegény,nagyon sajnálom a lányt... Remélem talál egy noprmális pasit.
2017. jan. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!