Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jackson666 kérdése:

Örökre elveszitettem őt?

Figyelt kérdés
A barátnőm elhagyott 4év együttélés után én szeretem őt teljes szivemből de ő már csak barátként tud kezelni azt mondta felejtsem el őt örökre már nem lehetünk együtt csak ugy mint barát. Azzal az indokkal vált hogyféltékeny voltam meg ugy èltünk mint a nyugdijasok. Tény voltak hibáim de tudtamm volna/tudnék ezen változtatni.hisz akit szeretek azért bármit megteszek. Vajon valaha még együtt lehetünk ugy mint egy pár? Vagy esélytelen és végleh felejtsem el?
2015. szept. 11. 00:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
7%

Igen, de a nők már csak ilyenek.

Ha nincs minden egyes nap teljesen fényesre nyalva a s3ggük akkor kidobnak mint a szemetet csak mert ők unatkoztak. Majd keresnek egy másik balekot, hogy azt gyötörjék pár évig amíg nem szülnek neki valami gyereket, hogy aztán anyagilag is jól kiszipolyozzák.

2015. szept. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%

Igen, el. De vigasztaljon az a tudat, hogy hamarosan sokkal jobban fogod magad érezni és jönni fog más. Tudom, most a hátad közepére sem kívánod ezeket és csak ő kell, és emésztheted is magad, de ez csak átmeneti. Még akkor is, ha most egyáltalán nem látod az alagút végét.

Nyilván, ha ő így érezte, akkor volt benne igazság. Az ember hajlamos belekényelmesedni a helyzetébe. Viszont, gondolj bele. A kapcsolat elején hogy viselkedtél vele és most hogy. És persze ostorozhatod magad, hogy miért nem voltál figyelmesebb, stb... Azért, mert ! A kezdeti érzések fakulnak, átalakulnak. Két hónap múlva már egyáltalán nem fogod úgy érezni, hogy itt dőlt össze a világ és maradandó károsodást szenvedett a lelked.

Nem azt mondom, hogy lesz jobb, hanem azt, hogy lesz más. És őt is nagyon fogod szeretni és vele is minden szuper lesz. Talán még jobban is, hiszen ki tudja mennyire fogsz majd összeilleni mással...

2015. szept. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Én nagyon szeretem őt ezért is szenvedek azóta mióta elhagyott:-(pedig én könyörögtem neki hogy oldjuk meg és megváltozok zenni fogok ezért s kapcsolatért kő keményen de ő eltörölt engem véglegesen
2015. szept. 11. 00:52
 4/18 A kérdező kommentje:
Else tudom most képzelni hogy fogom ezt feldolgozni else tudom még ezt hinni igazán .. Hogy most elveszitettem egy olyan nőt akit szeretek teljes szivemből.
2015. szept. 11. 00:56
 5/18 anonim ***** válasza:
85%

Lány vagyok...

Hé te... könyörögni NEM szabad! A tekintélyed ásod alá a másik szemében, abszolút férfiatlan!

Az egyetlen, amit tehetsz az az, hogy pár hétig (legalább 3-4) ne keresd, ne zaklasd!

Utána felveheted vele a kapcsolatot, de csak ésszel!

Ha még szeret, ez idő alatt hiányozni kezdhetsz neki..


Csak okosan!

2015. szept. 11. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Kiszeretett belőled,gondolom ezért meg is tettél mindent hogy így legyen.Ezt nem lehet visszacsinálni. Felejtsd el!
2015. szept. 11. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
46%
5: Én is lány vagyok. Engem nem ábrándít ki a könyörgés!
2015. szept. 11. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Költőnő? ***** válasza:
93%

jelezte a problémákat korábban?

Csak mert jelek azért általában vannak, csak nem akarjuk észrevenni őket.

2015. szept. 11. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos az "úgy éltünk, mint a nyugdíjasok" nem hangzik túl jól.

Nő vagyok, de ezt én sem bírnám... volt ilyesmi, hogy nekem is ellaposodott egy kapcsolatom, pedig csak másfél évig tartott (igaz, miattam van, hogy csak 😃). Na mindegy, egyszerűen meguntam, és olyan értelmetlennek éreztem. Eleinte még nem volt gond, hogy mindig ugyanaz volt a program, és nem nagyon jártunk el sehova, azután ellaposodott, pedig én igyekeztem kimozdítani.

2015. szept. 11. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Sajnos lehet hogy esélytelen....


Most hagyd egy kicsi ideig őt békén 3-4 hétig

utána esetleg beszélgessél vele,ha utána nem alakul semmi sem

akkor végleg vége :(


sajnálom

sajnos rossz érzés amikor vége van 1 kapcsolatnak hiába tettünk megérte akármit is :(

2015. szept. 11. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!