Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan kell lezárni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell lezárni egy szakítást?

Figyelt kérdés

Nem vagyok tini, sem kislány, volt már komolyabb kapcsolatom, ott is éreztem, de azok lezárása könnyen ment. Szenvedtem pár hétig MAX 1-2hónapot és utána szépen "elmúlt" vagy leülepedett bennem az érzés.


De a mostani fiúmmal nem megy. Évekig voltunk együtt.

Szerettük egymást, nem megcsalás, s nem is erőszakos dolgok miatt lett vége, de sajnos belekezdtünk egy amolyan: se veled-se nélküled kapcsolatba.

Sokszor megbeszéltük már,hogy "Oké ez a vége"-de mindig lépett valamelyikünk és folytattuk.

Ha egymás nélkül vagyunk, akkor veszettül hiányzunk egymásnak, s megőrülünk a másikért, de ha együtt vagyunk kijönnek a bajok, s bajt jelent hogy mindketten határozottak vagyunk és ebből adódóan egyikünk sem szeret vagy tud engedni és kész is a balhé.


SZóval most úgy tünik, ennyi. Annyi különbséggel,hogy eddig én mondtam hogy hagyjuk, most Ő.


Tudom,hogy nem megy, s tudom: csak akarat kérdése, de nekem ez most valahogy nem megy.

Nem tudom és nem bírom lezárni.!

Hiányzik...idegs vagyok mi van vele...stresszelek...szorongok...rajta kattogok...megőrülök komolyan!

Ha én engedem el és mondok le róla, akkor vagy én keresem vagy Ő lép.

Ha Ő akarja lezárni szintén újra beszélünk, találkozunk, mert megőrülünk egymásért.

De tudjuk,hogy nem illünk össze... annyira fáj.


Mit tegyek???

Nagyon kétségbe vagyok esve, s félek hogy megbolondulok majd ettől a szitutól. :(

Szenvedek, és ezt ami a lelkemben van leírni sem tudom, mert ha arra gondolok,hogy elveszítem akkor áááhhh..bekattanok


2016. szept. 25. 16:27
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

aki volt ilyen helyzetben,kérem írja meg annak a kimenetelét!


Mi történt, hogyan alakult, és ami a legfontosabb most nekem: HOGYAN dolgozta fel lelkileg?? Mennyi idő volt?


köszönöm

2016. szept. 25. 16:30
 2/22 anonim ***** válasza:
Énis ilyen helyzetben vagyok most..Egyszerűen nem tudom elengedni és nélküle pedig halottnak érzem magam.
2016. szept. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
húú, már az is segítség hogy más is van így ...nem csak én
2016. szept. 25. 16:34
 4/22 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez van most. Mi is már rengetegszer szakítottunk, de valamelyikünk újra kezdeményezte a dolgot. Most viszont ő komolyan gondolta, hogy kimondta, hogy legyen vége. Már nem olyan, mint volt. Nem tesz semmi megjegyzést a békülésre, megmondta, hogy nem velem képzeli el a jövőjét, és ez már halott ügy. Én legszívesebben most is modnanám neki, hogy legyünk együtt, hiába tudom én is, hogy úgysem fog működni. Viszont ő már nem szerelmes belém, ezt tudom. Én viszont ugyanannyira, mint az elején. Egész nap ezen kattogok, hogy megírjam-e neki vagy ne, hogy csak egy estére is akár, de legyünk együtt újra. De már valószínűleg ezt is elutasítaná. 26N
2016. szept. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Jézusom!

Rettenetes lehet a Te eseted! Nagyon sajnálom! :(

Tudod, én azt "tanultam" az egyik barátnőmtől,hogy tegyem meg amit akarok, mert utána nem fogom tudni azt mondani,hogy meg sem próbáltam.

Szóval én simán megírnám neki, legfeljebb nem válaszol, de elmondhatod hogy a Te lelked tiszta,mert Te megpróbáltad

2016. szept. 25. 16:42
 6/22 A kérdező kommentje:

Naponta elgondolkozom azon,hogy Miért nem lehet csak úgy lezárni valakit és kész?

Miért van millió alternativa,hogy:

"lehet ez megszokás"

"lehet csak ki akar használni"

"lehet szeret ,lehet nem"

"lehet megcsal"

"lehet...lehet"


Miért kell ennyi feltételezés egy szerelem végéhez? Miért nem elég hogy vége? :(

Miért szenvedünk utána??? :(

2016. szept. 25. 16:44
 7/22 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy annyira rossz ez az érzés és csak az tudja aki ebben volt már.Ha szégyen ha nem de munka közben vagyok és most is "uralkodnom" kell magamon mert annyira fáj hogy a könnyem kicsordul már szinte. #2es voltam.
2016. szept. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanebben a cipőben vagyok, két hete csak sírok és kínlódom, de tudom, hogy vége kellett, hogy legyen. Legszívesebben megírnám neki, hogy újra érezni akarom a szuszogását és újra hozzá akarok bújni, de tudom, hogy csak magamat aláznám meg vele.

Az emberek azt mondják, idővel könnyebb lesz és majd jön más, de ez semmivel sem enyhíti a fájdalmam...


35/N

2016. szept. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Húúú Lányok!


Nem hittem volna, hogy ilyen sorstársakat fogok majd itt találni.

Ezeket olvasni is rossz :(


AZ én esetem sem jobb: szakítottam ÉN, szerelmet vallot, utána nem keresett. Találkoztunk, majd újrakezdtük, tegnap este ismét összekaptunk, azóta levette a közös képeinket facebook-ról, s a telefont sem veszi fel.

Naponta változik a viselkedése.

Kétségbe vagyok esve, félek, és nem tudom mi lenne a jó döntés.

Fáj,hogy nem tudom miért nem veszi fel a telót, arra gondolok hogy már randizgat, pedig2napja még engem csókolt.

Fáj arra gondolnom, hogy itt a vége s bele fogok őrülni, ha késöbb más nővel látom majd :(

Szétszakad a szívem, de együtt meg nem megy.

Istenem, miért kell ilyen nehéznek lennie?


Ijesztő :(

2016. szept. 25. 17:26
 10/22 A kérdező kommentje:

Utolsó, vigasztaljon,hogy én is dolgozom, estig.

Ráadásul recepción, ahol mosolyognom és beszélgetnem kell az emberekkel.

Belül pedig közben szétesek és ordítani tudnék, és máshol jár az eszem

2016. szept. 25. 17:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!