Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Milyen okai lehetnek, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen okai lehetnek, ha egy férfi úgy lép ki egy 5 éves kapcsolatból, hogy nem jelentkezik semmilyen formában?

Figyelt kérdés
Eddig 3-szor szakítottunk,és mindig ő akarta újrakezdeni. Mit tegyek?
2017. jan. 11. 14:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az az oka, hogy a férfi egy gyáva féreg, nem tudsz mit tenni vele.
2017. jan. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

páááá kis aranyom páááááá

3x?

hát ujrakezdésnek max egy esélyt szoktam adni.

De rendszerint iylenkor pillanatok alatt zátonyra fut. (nálam)

legyen eszed, és keress jobbat.

Az oka? Egyszerű: talált egy fiatalabb/szebb/gazdagabb nőt.

26/F

2017. jan. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%

Ezt én így csinálom 17 éves korom óta. Volt 3,5 éves kapcsolatom is és rövidebb ideig tartóak is, de nem beszélek azóta a másikkal. Miért beszélnéK? Miről? Ők már a múlt. Már nem kötődöm hozzájuk, nem vagyunk együtt. Nem érzek semmit, semmi jót ha velük beszélek. Kiléptek az életemből és én is az övékből.

A "legyünk csak barátok" bullshitben sem hiszek.


26/F

2017. jan. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
39%

Biztos csatlakozott a Szolgálathoz.


Csatlakozzatok a Szolgálathoz!

A világ retteg ahogy szembenéz a Zónából terjeszkedő betegséggel.

A Szolgálatnál minden újonc remek felszerelést kap, de ami ennél is fontosabb, hogy a mutánsok elleni harc örök dicsőséget hoz számodra és beírja a neved a történelembe!


Ha mi nem védjük meg a világot a terjeszkedő Zónától akkor ki fogja??

2017. jan. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

# 3 -nak: #1 vagyok.


Én úgy értelmeztem a kérdést, hogy a fickó egyszercsak szó és indolkás és megbeszélés nélkül lelép

2017. jan. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%

Az, hogy egy paraszt, + emellet ezer oka lehet. Mondjuk lehet, hogy leesett neki, hogy ez a "szakítunk-összejövünk"-kapcsolat egy fhos. Hiába szeret, ha valamelyikőtök (vagy mindkettő) alkalmatlan a párkapcsolatra... a szerelem nem elég, az csak az elején húzza ki a párt a sz..rból, később már tenni kell +fejlődni, hogy működjön a dolog.

Hogy mit tegyél? Hagyd a fhaszba.

2017. jan. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Tudja, hogy ugyis pitizve varod negyedjere is. Minek eroltesse meg magat, hogy emberszamba vegyen?
2017. jan. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
16%
Halálos anomáliák, veszélyes mutánsok, anarchisták és fosztogatók nem akadályozhatják meg, hogy a Szolgálat győzelmet arasson és megvédje a bolygót és lakosait!!!
2017. jan. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kedj új életet, ugyan mi mást tehetnél.


Nem fontos miért nem jelentkezik.

2017. jan. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 kolosszus22 ***** válasza:
Erre mit lehet mondani? 3 szakítás után mit vársz? Ami elsőre nem működött az utána se nagyon fog, jó max 1 esélyt még lehet adni a dolognak. Másodikat, 3-ikat már felesleges, azzal már a saját szerencsétlenségeteket bizonyítjátok csak.
2017. jan. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!