Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csináljak, hogy vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy vissza kapjam a barátomat?

Figyelt kérdés
8 hónapig voltunk együtt nagyon boldogak voltunk, de az elmúlt 2 hónapban környezet változása miatt sokkal fontosabb volt minden neki, mindig bulizni akarta menni haverokkal ide oda,edzeni jár így alig volt rám ideje ezért sokat veszekedtünk. 1 hete szakítottunk, de még mindig szeretem én írtam neki 2 nap után, hogy szeretem, de ő írta, hogy jo,sajnalja. Tegnap kimentem hozzá ahol ő lakik kijött nem beszéltünk sokat elmondtam, hogy szeretem beszéljük meg, de ő mondta, hogy nem működik az ő részéről. Megöleltem ő vissza ölelt és annyit mondott, hogy ne sírjak menjek haza. Mit csináljak? Nagyon szeretem vissza akarom kapni. Mit írhatnék neki?

2016. okt. 23. 10:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd békén. Ennel idegesitobb viselkedest szakitas utan nehez elkepzelni. Szakitottatok, reszerol oke, neki ennyi volt. Ne zaklasd tovabb.
2016. okt. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Muci! Ne alázd magad tovább...Ha még szeretne, nem lenne az, de így az...megunt, és leépített, mert más hobbi neki fontosabb lett
2016. okt. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Nyilván nem véletlenül lett vége. Innentől kezdve bármiféle újrakezdés csak időhúzás lenne egy szar kapcsolatban.
2016. okt. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Hát először egy kapcsolat 2 emberen múlik. Nem rajtad. Kettőtökön. Ha ő lezárta a dolgot, akkor te a fejedre is állhatsz, akkor sem fogtok összejönni újra.

A másik pedig az, hogy szakítás után minden felerősödik. Akkor fáj a a seb a legjobban, amikor friss. Ez így van a lélekkel is. Most felerősödtek a dolgok benned, a szerelem, ragaszkodás és fájdalom. Egy természetes folyamat. Időt kell adni magadnak, hogy feldogozd, hogy megszokd az új állapotot. Ugyanis ha összejössz vele újra, megint csak az lesz: veszekedések és elhanyagoltság, és egy kikényszerített kapcsolatban még a megcsalás lehetősége is bejátszik. Szeretnéd ezt? Tényleg ezt akarod? Jó ez neked?


Inkább most gondolj magadra, nyalogasd a sebeidet. Aztán ha eljön az idő, akkor keresd meg azt aki képes téged szeretni, kölcsönösen, úgy ahogy azt megérdemled. És nem dob el, mint egy rongyot! Hidd el, lesz ilyen ember. De ha a régi tipródsz, akkor el fogod szalasztani...

2016. okt. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Vágj el minden kapcsolatot, nagyon nehéz, de ne beszélj vele egyáltalán, ne írj neki, tiltsd le, vedd le a közös képeket, stb, és kezd élni az életed, semmi depis kép, zene meg idézet, mutasd azt, hogy egyre jobban vagy, vágj bele új hobbikba, fényképezkedj új emberekkel, bulizz, stb. Ha szeret téged, akkor rá fog jönni, hogy hiányzol neki és megpróbál majd keresni. De ehhez idő kell, lehet több hét. Ha 30 nap múlva se történik semmi, akkor pedig engedd el, de addigra már tényleg jobban leszel és könnyebb lesz.
2016. okt. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Semmit.

Ne alázd meg magad még jobban!

2016. okt. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szergej55 ***** válasza:
Hagyd békén, ennek nem sok haszna van.
2016. okt. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!