Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A barátnőmet most diagnosztizá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmet most diagnosztizálták szklerozis multiplexxel.7 hónapja vagyunk együtt de eddig is rengeteget veszekedtünk. Sajnálnám őt elhagyni épp most de előbb utóbb úgyis szakítás lenne a vége. Ti mit tennétek a helyemben? 26f

Figyelt kérdés

2017. jan. 13. 19:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem most nagy szüksége van rád
2017. jan. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Helyetted döntsünk?
2017. jan. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem lennék a helyedben.és igen, nem szakítás lenne, hanem halál...
2017. jan. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Roger a nyúl, cipő
2017. jan. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Velem ugyanez volt. Csak én fiú vagyok és egy lány szakított velem miután kiderült, hogy ez a betegségem van. De talán jobb is így, mert elég furcsa voltam azt hiszem, bár mindig az vagyok, na mindegy.
2017. jan. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez a lánynak élete legnagyobb csapása eddig, hidd el, jobb ha lelépsz, mert így kiderül, hogy nem gondoltad őt komolyan, és még nem késő, ne áltassa magát, hogy te vagy neki a nagy ő.


Nekem a párom azt mondta, miután megtudta ezt a betegséget, hogy erről te nem tehetsz, hogy ezt kaptad, egyáltalán nem akadály ez egy kapcsolatban, nem leszel attól rosszabb!

És mi lett? Házasság, most 39. hetes terhes vagyok, minden problémamentes, és semmi bajom, tökéletes boldogság! :)


De akkor te nem vagy érett egyáltalán, mert így az első adandó alkalommal lelépsz! Tedd azt.

Éld az életed, és tudd, az ember mindig mindent visszakap valahogy az élettől. :)

Nem kell szamaritánusnak lenned, ha nem szereted, akkor tipli. Ha szereted, akkor maradj.

Ha komolyak a szándékaid, maradj, ha nem voltak azok, akkor tipli. Tehát? Gondolkozz el.

2017. jan. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Ha vele maradsz Te adhatod meg neki azt, ami életben tartja - örökre hálás lesz Neked. De nem is ez a lényeg.

19 éve van szklerozis multiplexem. Első 15 évben semmi problémát nem éreztem, néha nem tudtam járni akkor egy hétre szabi hogy a munkahely nem tudja meg és bevonultam a kórházba. Onnan gyógyultan ideiglenesen meghízva de távoztam. Most a 15. év után van szükségem házon kívül rokkantkocsira de ez az én bajom. Ha mellette maradsz rengeteget segítesz neki, ha elhagyod nagy "tökönrúgás" lesz neki az élettől.

Ha szül egy gyereket élő "járóbotja" lesz egész életében amíg felnő. Hagynám dönteni a lányt. Ha most fedeték fel a betegségét lehet, hogy 5 év múlva már lesz gyógyszer is (engem ezzel bíztatnak most).

2017. febr. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Előző vagyok még egy tapasztalatot megosztok.

Ameddig a barátnő tudja végezni a szakmáját ugyanolyan életet élhet mint egy egészséges ember. Én is ezt tettem,csak embertelen főnökök lerontották az állapotomat.

Utána pedig megtartják az állami támogatások miatt, a munkahelyének semmibe se kerül a létszámban tartása.

Ha meg nincs munkahelye ugyanolyan könnyen talál minthanem lenne betegsége. Esetenként Neked kellautoval elvinni a tömegközlekedési csomópontig és onnan vissza, de erre a betegség felfedetzésétől 10 éven belül nem kell számolnod.

2017. febr. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ezen az oldalon többet olvashatsz friss információkat magyarul.


[link]

2017. febr. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!