Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kinek mennyi idobe telt hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mennyi idobe telt hogy feldolgozzon egy szakitast?

Figyelt kérdés

2017. jan. 19. 21:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Igazából ez attól függ, ki mennyire van még benne érzelmileg a kapcsolatban, aminek ége szakad. 2 éves kapcsolatomat már másnapra kihevertem, mert nagyon megromlott a végére, és csak megkönnyebbülést éreztem, mikor kimomdtuk, hogy szakítunk.

De volt olyan kapcsolatom, amiből 2 évig tartott érzelmileg kilábalnom... Nagyon szerettem a srácot, és bármit megadtam volna, hogy ő is úgy szeressen, mint én őt. Sajnos nem így alakult. Néha ma is vannak rossz érzéseim vele kapcsolatban, de ezek már csak pillanyatnyi futó dolgok. Ehhez hozzá tartozik, hogy jelenleg van egy csodás párom, akit soha nem cserélnék le, akkor sem, ha a korábbi srác térden csúszva kérlelne. Az a szerelem nagyon szenvedélyes volt részemről, de a kapcsolat maga életképtelen. Mostani párommal teljesen más. Nyugodt vagyok, kiegyensúlyozott, egy igazi társra találtam. Még ha a perzselő érzések már el is múltak vele kapcsolatban, egy teljesen más, mélyebb szeretet vette át a helyét, és ezt mindennél többre becsülöm.

Kívánom neked, hogy te is találkozz egy ilyen illetővel, mikor már készen állsz rá! Addig pedig fel a fejjel, lesz ez sokkal jobb is, hidd el :)

2017. jan. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Koszonom :)
2017. jan. 19. 22:59
 13/18 anonim ***** válasza:

Az első nagy szerelmemmel a szakítást fél évbe telt feldolgozni. A másodikkal 2 évig.

Az utolsót pedig soha nem fogom feldolgozni.

Úgy értem, hogy nem fáj már egyáltalán, nem vagyok már szomorú miatta, se csalódott. Bár éreznék ilyesmit, az a baj, hogy teljesen kiégetett és érzéketlenné tett, nem vágyom már társra, nem hiányzik senki, nem tudok ragaszkodni senkihez, és ez így is marad.

2017. jan. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy en annyira ragaszkodom hozza es szeretem , hogy ez az erzes mar megfolyt. Aludni sem tudok, csak fekszem es abban bizakodom hogy keresni fog es igen tudom hulye vagyok , de szeretem. Az eletemet is oda adnam erte.
2017. jan. 19. 23:17
 15/18 anonim ***** válasza:

Lassan 2hónapja hogy dobott,még sehogy.:(

19L

2017. jan. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
több mint három évig voltunk együtt a párommal, múlt kedden szakított velem. ő volt az igazi, most is úgy érzem, hogy helyre tudnánk hozni a dolgokat, de hajthatatlan, ellenkezik kézzel-lábbal. napról napra csak egyre rosszabb, főleg, hogy az utolsó percig együtt terveztük a közös jövőnket, amikor is kibökte, hogy már nem akar tőlem semmit. ő másokkal akar ismerkedni, én már a tudatba is beleőrülök. szerinte ellaposodott a kapcsolatunk, de nem tudtam mit tenni, ha nem volt hajlandó sehová se menni. ráadásul magamra hagyott egy idegen városban, ahol megkaptam életem lehetőségét. ő meg sem próbált igazán itt munkát keresni, pedig segítettem is neki, mert én a munkám révén elég sok kapcsolatot kiépítettem. szerintem soha nem leszek túl azon, hogy életem első és igazi szerelmét elvesztettem. kérdező neked is kitartást.
2017. jan. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Koszonom, es hidd el utolso hogy sokkal jobbat erdemelsz!!!!
2017. jan. 21. 11:12
 18/18 anonim ***** válasza:
te sem olyat érdemelsz, aki ezt csinálta veled. főleg, hogy életed lehetőségét is elszalasztottad miatta. remélem hamar túl leszel ezen :) 16-os voltam
2017. jan. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!