Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyi időbe telt, hogy újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időbe telt, hogy újra rá tudtatok egy férfira/nőre nézni egy hosszabb kapcsolat vége után?

Figyelt kérdés
Lehet komoly illetve kevésbé komoly dolgot érteni a "ránézés" alatt..mi/mi nem segített leredukálni azt az időt, amikor nagyon sz.rul voltatok? Nemet mindenképp írjatok; ha gondoljátok, kort is! Köszi előre a komolyabb hangvételű válaszokat!

2016. szept. 29. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyon fura mert abszolut hive vagyok annak h gyaszoljuk meg a kapcsolatot, de engem csunyan lecserelt a ferjem egy tinire,azt hiszem egy pillanat alatt kiszerettem belole.Igy tortenhetett h 7nappal kesobb ismertem meg egy pasit aki pont az idealom volt es total odalettem erte.


Ha a mostani parommal lenne vege,szerintem evekig nem tudna erdekelni mas,annyira kulonlegesnek es potolhatatlannak erzem ot jelenleg.

2016. szept. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a kapcsolataim után mindig a kutyaharapást szőrivel taktikát alkalmaztam, így búfelejtőnek ismerkedtem másokkal. Gondolom ez azért ment, mert soha nem kötődtem igazán egyik páromhoz sem. A jelenlegi barátom nélkül viszont most el sem tudom képzelni magamat, szóval biztos baromi sok idő kéne, hogy túl tegyem magam rajta. 1-2 év minimum.
2016. szept. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az első hosszabb kapcsolat után 1,5 év kellett. 4 évig voltunk együtt, és én szakítottam mert már nem voltam szerelmes...csak megszokás volt. B@romira megviselt ígyis!
2016. szept. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3 éve hagyott el a párom 15(!!!) év után.

A mai napig nincs komoly kapcsolatom, volt 5-6 "csajom" de a leghosszabb együttjárás is 2,5 hónap volt.

És én szakítok velük mindig. Szigorú lettem sajnos. Nem tolerálom, ha taktikáznak, pitscháskodnak, hisztiznek, érzelmizsarolnak, kóstolgatnak. Azonnal tipli.


Sajnos nem biztos, hogy az én érdekeimet ez maradéktalanul szolgálja, de ez van. Egyelőre.


A szakítás után 3-4 hónappal próbáltam randizgatni, de nem sok lett belőle. Az első már szex-szel is együtt járó kapcsolat kb 8-9 hónap múlva lett. De egy hétig tartott. Aztán utána egy hónappal később már egy 4 hetes kapcsolat lett. Stb stb. De mondom, a mai napig szingli vagyok. (44F)

2016. szept. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
két szakításom volt, az első után összejöttem hamar mással, de csak azért, mert belé már a kapcsolatunk vége alatt is szerelmes voltam. utána vele is szakítottunk, fél évig nem akartam kapcsolatot de 2 év lett belőle, mire újra megtalált a szerelem
2016. szept. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!