Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Exemmel szakítottunk, egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exemmel szakítottunk, egy hétre rá új palit talált, de még mindig engem akar. Melyikkel tudnám jobban bosszantani?

Figyelt kérdés

Igen, tudom, tudom, gyerekes, de... a sztori hosszú, mégse írom le inkább :D


A lényeg: facebookon próbál elérni, instagrammon követ, mindenem likeolja, snapchatre próbált felvenni, stb... és tudom közös ismerőstől, hogy még mindig engem akarna, csak hát, én már őt nem, több okból is


Szóval: melyik lenne szerintetek bosszantóbb neki, ha teljesen letiltanám mindenhonnan, s így nem tudna rólam semmit, vagy ha nem tiltanám le sehonnan, s így minden nap látná, hogy mit játszott el?


2017. jan. 26. 10:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Felnőni lenne a legjobb.
2017. jan. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

ha nem lennék felnőve, akkor gyerek módjára küldözgetném az új csávójának az üzeneteket, amiket kapok még most is tőle


egyszerűen csak az a szitu, hogy én pont tojok rá, hogy le van-e tiltva, vagy sem, szóval ezért, ha már az én 'érzéseimnek' mindegy melyik a szitu, legyen már az, ami neki a rosszabb...

2017. jan. 26. 10:29
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne bántsd tovább. Tiltsd le hátha elszakad végre tőled
2017. jan. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettőtöknek az lenne a legjobb, ha tiltanád mindenhol, mert ebből a kérdésből nekem csak az jön le, hogy te még nagyon nem vagy túl ezen a csajon, és csak kicsit húzod az agyát, mielőtt nagy kegyesen kibékülsz vele.

Aztán két hónap múlva itt fogsz vinnyogni, hogy hogy tudott megcsalni újra a másik pasival.

2017. jan. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

nem fogok vele kibékülni soha, ezt most megmondom

sőt, találkozni se

ha leváltott, leváltott


amúgy még annyit a sztoriba: azt mondta még a vége felé, mikor már látszott, hogy szakítás lesz, az a legnagyobb félelme, hogy soha többé nem hall felőlem...


szóval nincs tisztán 'ez jó neki' és 'ez rossz neki' szitu

2017. jan. 26. 10:35
 6/12 anonim ***** válasza:

4. vagyok

Ülj le, vegyél egy mély levegőt, és gondolkodj.

Miért érdekel, hogy neki mi lesz a rosszabb, ha téged már egyáltalán nem érdekel? Na, vajon miért?

Hát mert még baromira nem vagy rajta túl.


Ha tényleg lezártad volna ezt az egészet, akkor az lenne az egyetlen szempontod, hogy NEKED mi lenne a legjobb hosszú távon.

Az pedig egyértelműen az, ha megszakítod az összes lehetséges szálat, és te se azt nézegeted naponta, hogy vajon melyik képedet meg bejegyzésedet lájkolta...


Nem kell a púder, én már ennyiből is átlátom, hogy te még nagyon is sokat érzel iránta, csak magadat áltatod.

2017. jan. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha tenyleg ennyire nem erdekelne az exed mint ahogy azt allitod,akkor nem kerdezgetnél itt....foleg nem ilyen gyerekes baromsagot...
2017. jan. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

lezártam... csak annyi, hogy ha már ő okozott nekem rosszat, akkor had kapjon kicsit vissza, ennyi...

ez ugyan az, mintha valaki beáll a parkolóhelyedre, és odarakod a kocsija mögé a kukát

akkor zavart? igen... nagyon? nem... csak hogy szívjon egyet ő is, ennyi

2017. jan. 26. 13:34
 9/12 A kérdező kommentje:

mikor megnyitom instát akkor mutatja hogy éppen ki lájkolt hol... szóval nem 'nézegetem'

akkor néztem csak meg a profilját mikor hallottam hogy lett csávója, és akkor láttam, hogy az, akivel korábban megcsalt... és akivel most is együtt van... és közbe meg engem bombáz üzenetekkel...

2017. jan. 26. 13:38
 10/12 anonim ***** válasza:
ezzel az "akkor had kapjon kicsit vissza" vilagnezettel neked meg nem keves es nem pici problemaid lesznek az eletben......tovabbra sem ertem egyebkent mire jo ez,foleg miutan allitasod szeribt lezartad....
2017. jan. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!