Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez mennyire normális érzés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire normális érzés miután én szakítottam?

Figyelt kérdés
Néhány napja vetettem véget egy több éves kapcsolatnak, amibe rengeteget szenvedtem. Lelki , pszichés nyomás alatt voltam és úgy éreztem a végén, ha nem vetek véget nagyon hamar, akkor beledöglök, vagy belebetegszem. Azt gondoltam, vagy arra számítottam, hogy mihelyst elköltözöm, leesik egy kő a szívemről és megkönnyebbülök. Nem így történt, majdnem ugyanolyan meggyötörten érzem magam és itt sem túl jó, ahova jöttem, mert koloncnak, tehernek jöttem ide attól félek és nyugtalanít, de nem volt más választásom. Ha egy lelkileg bántalmazó embertől szabadultam meg és már olyan rosszul voltam, hogy attól féltem kórházba kerülök ha így megy tovább, akkor normális, hogy utána nem érzek semmilyen megkönnyebbülést? Majdnem ugyanazzal a belső feszültséggel, heves szívdobogással és nyugtalansággal, depresszióval kelek-fekszem, mintha ott lennék. Okozhat egy ilyen maradandó nyomokat, vagy pár hét és jobban leszek? 4 nap telt még csak el.
2017. febr. 4. 08:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Szedd össze magad,és mindennemű kapcsolatot szakíts meg a volt élettársaddal.

Egy-két nagyon jó könyv sokat fog segíteni,járj el könyvtárba ott ismerkedni is lehet.:)

2017. febr. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Én nem tudom, de összeüthetnél nekem egy jó pacalpörköltet.
2017. febr. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt ne várd, hogy ma elköltözöl és holnapra eltűnnek az eddig szerzett lelki sebek. Idő kell hozzá.
2017. febr. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kolosszus22 ***** válasza:
100%
Idő kell hozzá és kell némi életmódváltás, új ingerek és élmények. Örülj, hogy volt erőd megszabadítani magad, ne nézz hátra, de nem fog egyik pillanatról a másikra menni a dolog. Egy figyelmeztetés: Természetes tünet lehet majd, hogy ahogy telik az idő elkezdenek szépülni az emlékeid akármilyen szar is volt a kapcsolatod és elkezdesz morfondírozni azon h "nem is volt olyan rossz" stb. El ne kövesd majd azt a hibát h visszamész!
2017. febr. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Velem is ez volt!

1 évig jártunk és ugyanezt éreztem, hónapokig szenvedtem csak valamiért nem mertem lépni. A végén már mindennapos sírás, álmatlanság, nagy zabálások, rosszkedv, rossz közérzet. Eljött az idő hogy kimondjam, vége. Ő nem akarta elfogadni, ezért elértem, hogy ő mondja ki. Na ezek után megbántam mindent és sokat próbálkoztam, hogy visszakapjam, pedig tudom, hogy meg kellett volna könnyebbülnöm, de én csak azt láttam magam előtt, hogy vagy újra összejövünk vagy öngyilkos leszek...

Segített az idő meg most felkeltette egy másik srác az érdeklődésemet, szóval 1 hónap nagyon rossz volt utána, de már egyre jobb. :)

Amúgy fogalmam sincs mitől lehet... én se érzem normálisnak.

2017. febr. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4/4 teljesen egyet értek veled. Kiegészíteném annyival hogy ilyenkor a lelki bántalmazó előszeretettel sír, mutatja a szépet. De csak mert hiányzik neki hogy energiát nyerjen tőled.

Én is ebben a helyzetben vagyok. 3hét tellt el és kezd egy fokkal jobb lenni. :-)))

29/F

2017. febr. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!