Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mikor fogom tudni egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor fogom tudni egyszer elengedni őt?

Figyelt kérdés
Már többször megpróbáltam szakítani vele, de közben mindig visszatáncoltam.Utána egy pár napig boldog vagyok, hogy nem tettem meg, de utána ismét jönnek a kételyek. Szeretem őt emberileg, de a szerelem elmúlt. Sajnálnám, mert nagyon jó kapcsolat, emberileg szeretjük, tiszteljük egymást. De a vonzalom az én részemről elmúlt. Lesz majd egyszer egy olyan pont, amikor már nem fog érdekelni, és el tudom engedni? vagy életem végéig így maradunk?
2017. febr. 5. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Lesz olyan pont. Mi is sajnos ide jutottunk, és már engem is a szakítás gondolata foglalkoztatott. De egyszerűen nem tudtam rávenni magam. Majd valamin borult a bili, és rá kellett jönnöm, hogy semmi sem fog változni. És szakítottam. Szörnyű érzés, de ennek így kell lennie, elmegy melletted is az élet. Jól gondold meg..
2017. febr. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Erre nincs megfelelő válasz, csak annyi, hogy majd eljön az idő.

Régóta vagytok/ nem vagytok együtt?

Idősebbek fiatalabbak vagytok?

2017. febr. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Inkább most szenvedj pár hosszú hónapot, mint hogy boldogtalanul éld le az életed.
2017. febr. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

..és tényleg csak a szakításban lehet gondolkodni?

Ha szeretitek egymást emberileg, valamilyen szinten vonzódtok egymáshoz, nagyjából közös az értékrendetek, stb. és megvan valamiféle ragszkodás, akkor -kérdem én- MEGJAVÍTANI nem lehetne?

Visszaéleszteni a tüzet? Te akarod? Ő akarja? Akkor menni fog! Nem kell azonnal eldobni ami már nem úgy működik mint az elején!

2017. febr. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!