Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Közvéleményt kutatok! Én (25)...

Közvéleményt kutatok! Én (25) szerelmes lettem egy lányba (21), akinek van barátja (29) és ő az első pasija. Talán egyszer tapasztaltam ilyet eddig, nem akarom igazából elengedni. Közeledhetek? Hogyan legyek a közelében?

Figyelt kérdés

Nem is a legjobb a kapcsolatuk, sok hiányosság van benne, ahogyan mesélte, de ő mégis az eszével valamiért maradni akar benne és megjobbítani.

Szóval, nem tartom szép dolognak, hogy "lenyúlom" a barátnőjét, így lépett le az előző barátnőm is... És félek attól is, ha elcsábul most hozzám, akkor megint elcsábítják Tőlem, bár tudom, hogy ez nem törvényszerű. Ha írtok ide, akkor írjátok, hogy lány v fiú és mennyi idős kérlek!



2014. jún. 9. 18:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Első kérdésem az lenne h a 29 éves srácról mit tudsz? Milyen belsőleg? Tudom h nem olyan sok a 8 év korkülönbség..de azért mégis még talán mások lehetnek az elképzeléseik..
2014. jún. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én törvényszerűnek tartom, hogy ha valaki, aki tetszik nekem, párkapcsolatban van mással, akkor nem bolygatom őket, nem akarok harmadik lenni. 20l
2014. jún. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!