Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki "időt kér" és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki "időt kér" és kicsit egyedül akar lenni, az mindenképp azt jelenti hogy vége a kapcsolatnak? Mert ő azt mondta nem akarja hogy végleges legyen.

Figyelt kérdés

Utóbbi időben nem tudja miért,de állandóan ideges volt,lattam rajta es ez rajtam csattant. ES ezt h nem velem volt baja nem mondta sosem,ill.maga sem tudja miért ilyen. Szóval nekem úgy jött le velem van baja,e ezért sok konfliktusunk volt.

Ez az időt kérés kamu szöveg , vagy nem biztos hogy vége?

Valaki tapasztalat?:(



2016. nov. 9. 01:13
 1/2 anonim ***** válasza:
54%
Pár napig még nem írnám le teljesen a dolgot, de addig ismerkednék más lányokkal is, egyrészt hogy lekösd magad, legyenek más lehetőségeid is, ne csalódj akkorát. Megkéne kérdezned, hogy az egyedüllét neki mire és miért kell, pl akar e még hozzád visszamenni, és hogy tervez e szexulis együttlétet vagy randit másokkal.
2016. nov. 9. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kispotzak válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de én eddig ismerősi körben bárhol ilyet láttam-hallottam, hogy "tartsunk egy kis szünetet", az valójában mindig csak a szakítás előszobája volt. LÉnyegében annyi, h a srác (vagy lány) nem akarta kimondani, h "vége", ezért inkább jött a "tartsunk egy kis szünetet" dumával.


Nekem egyszer mondott ilyet egy srác, azonnal mondtam, h figyu, ezt ne. Nincs "szünet", hanem akkor mondjuk ki, h itt a vége és pont.


Csak egy dolgot gondolj végig: ha vki valójában szereti a párját, ragaszkodik hozzá, akkor a problémáit VELE akarja megoldani, nem nélküle.

(Csak olyan kivételt tudok elképzelni, ha mondjuk egyik fél nagyot hibázik, pl megcsalja a másikat, és a másik fél azt mondja, h oké, nekem most kell egy hét, amíg nem is látlak, amíg átgondolom, h tudok-e még valaha bízni benned, együtt tudok-e élni a gondolattal, h ezt tetted velem. De még ilyenkor is azt gondolom, h az az egy hét -vagy bármennyi- valójában arról szól, h elkezdi hozzászoktatni magát az érzéshez, h az illető már nincs vele...)

2018. jún. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!