Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan vegyem rá a baratomat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yuyukas kérdése:

Hogyan vegyem rá a baratomat, hogy szakítson velem?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék már vele lenni de már kétszer szakítottam vele és mar nem szeretnék harmadjára is. Mit csináljak?
2017. febr. 7. 11:07
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
A yuyukadat elööte tartsd oda egy másik fazonnak.
2017. febr. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondd azt, hogy már nem szeretnél vele lenni, és már nem szereted.


Ha erre nem szakít magától, akkor semmire sem fog.

2017. febr. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a valaszodat
2017. febr. 7. 11:32
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele aztán ne gyere vele össze ismét, ha ő újra ezt akarja. Ilyenekbe h megcsalod ne is gondolkozz mert ebben az esetben te jönnél ki rosszul az egészből. Csak tisztán, keményen. Gondolom azért jöttök össze újra mert sajnálod.
2017. febr. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha szakítottál vele, mi a francnak mentél vissza?

nem kell hozzá a beleegyezése, szakítasz és kész, nem kellenek a kifogások. Ja, hogy nem nyugszik bele? Akkor letiltod és elkerülöd basszus. Engem keményen zaklatott az egyik exem szakítás után, mégse jutott eszembe visszamenni hozzá.. Ne legyél már ilyen életképtelen, akaratgyenge szobanövény, ha nem akarsz vele lenni, akkor ne legyél és kész.

2017. febr. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Igen sajnalatbol mentem vissza de meg bantam. Köszönöm szépen a valaszokat.
2017. febr. 7. 16:43
 7/8 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki hogy már nem szereted, és nem akarsz vele együtt lenni már.

Erre vennie kell a lapot, viszont ezzel te is kezdeményezed a szakítást.

2017. febr. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Bizonyos lelki beálítottságú embereket nem lehet egyszerűen otthagyni. Amúgy is talán nincs a nnál rosszabb érzés mint amikor engem otthagy egy ember aki pedig előtte szeretett engem. Persze ez nem egyszerű. Erről sok dal is szól. MIért mondtál igent, ha aztán elhagysz? Nagy kérdés.

De mégis van joga az embernek megszakítania egy megkezdett kapcsolatot. Mert ha az nem lesz jó, akkor a saját életemet is elrontaná. Teehát ha meghoztam a döntést, hogy: Ezzel az emberrel nem: Akkor nagyon következetesen tartani kell magamat ehhez az elhatározáshoz, Akkor is, ha nagyon hiányzik az illető.

De ezeket a borderline személyiségeket csak úgy tudod elhagyni, ha kegyetlenül megszakítasz minden kapcsolódási lehetőséget velük és ez nem könnyű.

2017. febr. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!