Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Barátnőm fenyeget?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm fenyeget?

Figyelt kérdés
Baratnőm mindig hazudott ès becsapott eleg csunya dolgokat csinalt hatam mögött nagyon szerettem őt , demár nemèrzek semmit iránta ès szakotani akartam vele, deviszont megfenyegetett ,hogy öngyilkos lesz ha elhagyom kezebe bele karmolta a nevem , es ezert en egyre jobban utálom nemtudok mit kezdeni :(

2017. febr. 9. 13:03
 1/7 A kérdező kommentje:
19f b nőm 18
2017. febr. 9. 13:04
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

És ez miért utazás kategória?

Amúgy ha öngyilkos lesz, az az ő baja. Mondd neki, hogy ne nálad csinálja, hogy ne kelljen takarítani. Ne hagyd magad zsarolni.

2017. febr. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Fenyegessen csak, szard már le. Ha legközelebb bedobja az öngyilkosságot, kérdezd meg tőle, hogy ezt most azért mondja-e, mert segítséget kér benne vagy megoldja egyedül? Aztán meg tiltsd le a francba. Az ilyennek csak a szája jár, de amíg látja, hogy hatásos a zsarolása, addig nem fogja abbahagyni. Ha meg tényleg felkötné magát, az se a te hibád lenne, hanem kizárólag az övé, de ez úgysem fog bekövetkezni, max 1-2 látványos "begyógyszerezés" vagy keresztben "érvágás" ü ha látja, hogy nem használ, akkor előbb-utóbb lekopik.
2017. febr. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Szólj neki, hogy "szakítani akarok veled. Hogyan, és mikor akarsz öngyilkos lenni? 9i% hogy hebegni fog. Aztán szólhatsz neki hogy aki öngyilkos akar lenni, az tudja, hogy akar végezni magával. Eleged van a zsarolásból. Szia.
2017. febr. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 kolosszus22 ***** válasza:
73%
Ez csak hülye kétségbeesett hiszti, így akar érzelmileg manipulálni. Nyugodtan hagyd ott ezt hibbant p*csát. Nem lesz öngyilkos biztos lehetsz benne, hülye duma csak.
2017. febr. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szakíts vele minél előbb.

Ne engedd, hogy zsaroljon.

Van ismerősöm, akit a pasija zsarolt, hogy öngyilkos lesz, ha nem megy hozzá feleségül. A leányka engedett a zsarolásnak, és hozzáment. Aztán néhány kínkeserves, érzelmi agresszióval teli év után, NAGY NEHEZEN sikerült elválnia.

Sok szenvedéstől megkímélte volna magát, ha időben szakít .

2017. febr. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne hagyd magára! Segítségre van szüksége, amit ha úgy döntesz megadhatsz neki. Hallgasd meg, menj el helyette pszichológushoz tanácsért, vagy kérd meg őt, hogy menjen el. Lehet, hogy nem lesz öngyilkos, de nekem van ismerősöm, aki a vonat elé ugrott 18 évesen, pedig kitűnő tanuló, fősuli, helyes pofi. A depresszió egy betegség, amit óvatosan kezelni kell. Én is feküdtem az ágyam mellett sírva, remegve az idegtől magamban beszélve, hogy én nem érdemlem meg, hogy az ágyamban aludjak. Elmentem pszichológushoz és teljesen helyreálltam.

Ha azt mondja, hogy ciki neki ez az egész, akkor értesd meg vele, hogy segítséget kérni jogunk van, sőt kötelező, ha szükség van rá, mert sokkal gázabb elbaszni valamit az életben. Sok keserűségtől mentheti meg magát, ha él ezzel a lehetőséggel. Az öngyilkosság nem lehetőség, mert az, hogy lehet feltételezi a létezést. Közös erővel rengeteg dologra képes az ember.

Mindig azt mondják, hogy mindenki magából indul ki. Aki azt mondja, hogy nem kell komolyan venni, az magából indul ki, tehát nem kell hinni a szavának. Én is magamból indulok ki: nem tudom, hogy mi lett volna, ha elmarad a segítség, lehet én is a vonat elé vetem magam, nem érdekel ki mit gondol, de nagyon örülök, hogy nem értem annak az útnak a végére, hanem a lehetőségek útját választottam. Most lehet mondani, hogy én vagyok az élő példa rá, hogy az ilyennek csak a szája jár. Ugyanezt tudom mondani: aki nem tapasztalja saját bőrén, környezetében, annak csak a szája járhat...

2017. febr. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!