Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Létezik olyan szeretet, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan szeretet, vagy kötődés, ami időt és távolságot is legyőzve megmarad szakítás után?

Figyelt kérdés

Se veled, se nélküled kapcsolat volt a miénk.

7 éven át tartott.

Volt időszak mikor 1 évig azt sem tudtuk, hogy él e vagy hal e a másik, mégis mikor valami baj történt megéreztük egymáson még aznap, és a sors újra összehozott minket.

Olyan is előfordult, hogy egymással álmodtunk heteken át 1,5 évvel a szakítás után, majd mind a ketten telefont szorongatva vártuk hogy a másik mikor hív fel.

Szóval ezek olyan dolgok, amikre konkrét magyarázat nincsen, hogy miért érezzük meg ha a másiknak nagyon hiányzunk, vagy ha 1 év után baj történik vele úgy, hogy 100km-re van tőlünk és addig egy szót sem beszéltünk vele, sem a környezetével.

Volt valaki aki hasonlókat megélt?

Olvastam egyszer, hogy az igaz szeretet az egyetlen olyan dolog ami időt, gravitációt, és távolságot legyőzve mindig megmarad.

Tudom baromságnak tűnik, de kezdem elhinni hogy van benne valami.


2017. febr. 9. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Hallottam már ilyesmiről,meg nem adott kölcsönnek szokták hívni!
2017. febr. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jó neked,hogy "megérzed".

Én napról napra széthullok,össze török,depresziós vagyok.Róla viszont semmit nem tudok,nem erzem,en hivnam,írnék.De ő semmi jelzést nem ad így minek?

Se veled se nélküled kapcsolatot nem tanácsos sokáig húzni,nagy koppanás lehet a vége ami nagyon tud fájni:D

2017. máj. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!